Tūrisms

Jautā pašvaldībai

Jautājumi un atbildes

Jautājumi
 • Pašvaldības darbība

  Sandra

  16.11.2017

  Kāpēc nav nekādas informācijas publiskajā telpā par Vītiņu ielas remontu?
  Kas iepriekš ir apsekojis ielas un sniedzis informāciju, ka ielas ir atbilstošā kārībā?
  Kas veic Vītiņu ielas remontu un cik tas maksās?
  Kāpēc pašvaldība atbildes sniedz anonīmi?

  Informācija par avārijas seku novēršanas darbiem Vītiņu ielā pieejama http://saulkrasti.lv/jaunumi/pasvaldiba-un-sabiedriba/avarijas-noversanas-darbi-vitinu-iela/

  Saņemot informāciju par bedri, Vītiņu iela tika apsekota. Tomēr ielas seguma defekts netika konstatēts. Apsekošanu veica Saulkrastu novada domes Ielu un ceļu komisijas pārstāvis. Saņemot atkārtotu informāciju par Vītiņu ielu un veicot atkārtotu apsekošanu, tika konstatēts, ka bedre neatrodas uz ielas braucamās daļas, bet zaļajā zonā.

  Darbus veic SIA “Saulkrastu komunālserviss” un SIA “GMD Būve”‘. Būvdarbu izmaksas būs zināmas pēc visu darbu pabeigšanas.

  Uz www.saulkrasti.lv jautājumu sadaļā iesūtītajiem jautājumiem atbildes sagatavo sabiedrisko attiecību speciālists, informāciju saņemot no konkrētās jomas speciālista.

 • Zaļā zona

  Anita

  15.11.2017

  Te tika jautāts vai nevar attīrīt no krūmiem ceļu pie glabšanas stacijas.Un atbildēja , ka tas esot privatīpašums. Kopš kura laika kāpas ir privātīpašums. Vai tad tas stiepjas līdz vecajai ejai zem ceļa? Un tādā gadījumā kur skatās policija, ka neliek sakārtot.

  Sniedzot iepriekšējo atbildi bija domāta teritorija pie glābšanas stacijas. Krūmi ceļa malā pie glābšanas stacijas , kā arī kāpu zonā netiks izcirsti, jo tie ar savu sakņu sistēmu aizsargā kāpas no vēju un ūdens radītās krasta erozijas.

 • Pasākumi

  Eva

  01.11.2017

  Labdien!
  Ir dzirdēts, ka šogad Jaunajā gadā nebūs tradicionālā balle Zvejniekciema kultūras namā, sakarā ar remontu. Vai tā ir tiesa? Un vai plānojas pasākums citās telpās? Piemēram, Saulkrastu sporta centrā vai kur citur?

  Paldies!

  Šogad Jaungada balle kultūras namā „Zvejniekciems” nenotiks. Jaunā gada sagaidīšanas sarīkojums kopā ar grupu „Keksi”  Saules laukumā plānots  līdz plkst. 01.00 (piemērotos laika apstākļos).  Šobrīd zināms, ka Jaungada balle būs viesnīcā „Minhauzena Unda”.

 • Cits

  Ints

  25.10.2017

  A kas ar estraadi notiek? Arii katostrofaali maz pasaakumu. Pirms paaris gadiem bija vairaak. Pilseetas sveetku pasaakums juulija saakumaa un principaa viss. Ja runaajam par jaunieshu pasaakumiem.

  Pašvaldības aģentūras “Saulkrastu kultūras un sporta centrs” direktore Judīte Krūmiņa informē, ka 2017. gada vasarā Saulkrastos notika 30 brīvdabas sarīkojumi, no tiem  8 sarīkojumi Saulkrastu estrādē (ņemot vērā estrādes pašreizējo tehnisko stāvokli). Aicinām izmantot piedāvājumu apmeklēt brīvdabas sarīkojumus arī citās norises vietās.

  Lai nākotnē pilnveidotu pakalpojumu klāstu, lūdzam izteikt savas vēlmes un viedokli http://saulkrasti.lv/jaunumi/kultura/iesaisties-izsaki-savu-viedokli-2/

 • Infrastruktūra

  Iedzīvotājs

  17.10.2017

  Labdien, sakiet, lūdzu, kādēļ smagā tehnika jau kuro nedēļu pa darba dienas rītiem līdz agram pusdienas laikam rosās Skolas ielas galā pie Tenisa kortiem? Kas tur tiek darīts un kas tiek plānots? Paldies.

  Skolas ielas galā notiek ceļa remontdarbi, tiek noņemtas ceļa apmales, atjaunots notekgrāvis, kā arī atjaunota caurteka. Vienlaicīgi tiek veikts daļējs seguma remonts. Plānots, ka ceļa remonts, atkarībā no laika apstākļiem, notiks līdz oktobra beigām.

 • Pasākumi

  Ints

  17.10.2017

  Sveiki! Man ir jautājums par ko neviens nerunā. Nedaudz vairāk kā gadu atpakaļ aizvērās naktsklubs Katrīnbāde. Laikam nevienam nav noslēpums, ka naktsklubs pievilināja tūristus no visas latvijas un ne tikai latvijas. Ir pazaudēti daudz iebraucēju, tūristu, līdz ar to nauda arī aizlaista vējā. Vietējie jaunieši klaiņo pa ielām un mežiem. Ir viens bārs saulkrastos, kur normāls cilvēks nesper kāju. Spēļu zāle kur saprātīgs cilvēks nesper kāju. Vai tiešām tas ir tikai uzņēmēju jautājums? Paldies par atbildi.

  Saulkrastu novada pašvaldības aģentūra “Saulkrastu kultūras un sporta centrs” piedāvā iedzīvotājiem, tajā skaitā jauniešiem iesaistīties Saulkrastu māksliniecisko kolektīvu http://saulkrasti.lv/kultura/agentura/makslinieciskie-kolektivi / darbībā, kā arī Saulkrastu sporta centrā ir iespēja nodarboties ar dažādiem sporta veidiem http://saulkrasti.lv/sports/. 

  Tāpat aktivitātes tieši jauniešiem piedāvā Saulkrastu Jauniešu māja https://www.facebook.com/JMSaulkrasti/, kā arī Saulkrastu jauniešu iniciatīvu centrs http://saulkrasti.lv/izglitiba/saulkrastu-jauniesu-iniciativu-centrs/ .

  Kafejnīcu, klubu, kā arī citu privātu izklaižu organizēšana ir uzņēmējdarbības veids, kurā pašvaldība neiesaistās.

 • Infrastruktūra

  Elīna

  12.10.2017

  Labdien! Sakiet vai ir plānots uzlabot infrastruktūru dārziñu teritorijās? Arī šie iedzīvotāji maksā īpašuma nod.un velas, lai esošā infrastruktūra tiktu uzlabota!

  Šogad ir uzlabots ceļu segums visās administratīvajā teritorijā esošajās dārzkopības sabiedrībās, atbilstoši budžetā šim nolūkam paredzētajiem līdzekļiem. Arī 2018. gadā ir plānota ceļu segumu uzlabošana. Tomēr apgaismojuma sistēmas atjaunošana vai uzstādīšana un ūdens vada ierīkošana tuvākajā laikā nav paredzēta.

 • Zaļā zona

  līga

  11.10.2017

  Rakstu vairāku auto vadītāju vārdā.Lūgums apgriezt (varētu pat nogriezt) zaļos krūmus pie gājēju pārejas, pie mazās skoliņas abās pusēs. Tie krūmi ir izauguši, un braucot pa Raiņa ielu, neiespējami redzēt mazo skolēnu, kurš pēkšņi parādās uz pārejas.(vienā pusē mazliet aplīdzināja) vai tas ir tik grūti apsekot šo vietu un saprast, ka tas nav droši un pārskatāmi?Ipaši sākoties tumšajam laikam.
  Pilsētā vispār ir tendence stādīt apstādījumos krūmus, kur tie izaugot ir priekšā brauktuvju redzamai daļai.

  Paldies par ieteikumi ! Krūmi krustojumā pie mazās skoliņas  tuvākajā laikā tiks noņemti.

 • Infrastruktūra

  Agris

  11.10.2017

  Interesē, kad tiks savests kārtība ceļa posms no atpūtas kompleksa ”Aizvēji” līdz pat ceļa galam. Ceļs ir NEIZBRAUCAMS. Pat ar riteni sagādā grūtības izbraukt visas bedres. Pirms 2 nedēļām ceļs tika greiderāts, bet jēga no tā bija tuvu nullei. Nesen vēl papildus nezināmu iemeslu dēļ ceļs dažās vietās ir paplašināts, ar kādu nolūku, lai vēl vairāk bedres izveidotos? Vairāk ceļš= mazāk ceļš… Neuzskatu, ka mums kā jūras prospekta jeb Saulkrastu lauku teritorijas iedzīvotājiem būtu jācieš no pašvaldības piesaistīta uzņēmuma Saulkrastu komunālserviss līdz galam neizdarītajiem darbiem jeb nekvalitatīvi veiktajiem darbiem. Tāpat ierosinu kāda veida automobīļu tonnāžas ierobežojumu ceļam, jo lielie pašizgāzēji, kas dienu dienā braukāja vasaras periodā noteikti ceļa segumam nedeva papildus stabilitāti! Ceru uz drīzu atbildi un vēl drīzāku darbību!
  Ar cieņu,
  Agris

  Paldies par informāciju ! Ņemot vērā to, ka lietus laikā uz brauktuves pastāvīgi krājas ūdens,kas vēl vairāk pasliktina ceļa stāvokli un apgrūtina braukšanu, ceļa nomales tika noņemtas, padarot ceļu platāku. Vietas, kur bija izveidojušās dziļas bedres, ir aizbērtas ar grants šķembu maisījumu. Līdz ko uzlabosies laika apstākļi un ilgstoši nelīs, ceļš iespēju robežās tiks salabots. Nākamajā gadā plānots veikt apjomīgu ceļa remontu.

 • Zaļā zona

  Kristīne

  05.10.2017

  Labdien!
  Kad beidzot tiks savākta pilsēta pēc pēdējās Saulkrastu vētras? Piemēram sakņu krāvumi Rīgas ielā ne tikai bojā Saulkrastu vizuālo tēlu, bet arī rada bīstamas situācijas tiem, kas pārvietojas pa ceļu. Sakņu krāvumi arī lēnām sāk pārtrapt par miskastēm, jo diemžēl ir cilvēki, kuriem nav kauna šos sakņu krāvumus sataisīt par savām personīgajām miskastēm.

  Paldies par informāciju ! Vietas Rīgas ielā, kur atrodas koku saknes ir apsekotas, un plānots, ka nākamajā nedēļā tās tiks aizvestas.