Tūrisms

Jautā pašvaldībai

Jautājumi un atbildes

Jautājumi
 • Pašvaldības darbība

  Sandra

  24.04.2018

  Labdien.
  Vai pēc ceļa malu apstrādes šķembām jābūt uz asfalta daļas?
  Vai viena ceļa malu apstrādā vienā gadā un otru apstrādās nākamajā gadā?
  Vai tas ir labi un droši, ka uz asfalta ir šķembas, kuras lido no pa gaisu, kas automašīnu riepas tos uzmet?
  Vietas: pagrieziens uz Murjāņiem no Rīgas ielas, ceļš, kas uz BAMU labā puse, kreisā nav piebērta.

  Paldies par informāciju! Pašlaik notiek pašvaldības ceļu uzturēšanas darbi – greiderēšana, ceļu nomaļu atjaunošana utml. Pēc to pabeigšanas asfalta seguma braucamai daļai ir jābūt bez šķembām. Jūsu minētā vieta tiks atkārtoti apsekota.

 • Cits

  Hans

  21.04.2018

  Sveicieni!

  Vai ir kāda informācija par zemes gabalu blakus laimētavai pilsētas centrā? Tur jau kuro desmitgadu stāv pagaidsēta un milzīgi betonā bluķi. Bojā pilsētas tēlu, īpaši jo pašā centrā, pie pludmales. Nav iespējas šo terijtoriju sakopt? Domāju ka Saulkrasti būtu pat vēl skaistāka!

  Saulkrastu novada būvvalde minētā zemes gabala īpašniekam jau iepriekš ir aizrādījusi par zemes apbūves noteikumu neievērošanu. Jūsu informācija ir nodota pašvaldības policijai nekustamā īpašuma apsekošanai.

 • Infrastruktūra

  21.04.2018

  Labdien, atskatoties uz jau iepriekš uzdotajiem jautājumie, arī es vēlos saņemt atbildi par to, kad tiks veikts ceļa remonts VIZBUĻU IELĀ, kā arī posmā no Celtnieku ielas līdz Mārstaļu ielai?
  JO Šie posmi ir vienkārši neizbraucami!!!
  Lūdzu informēt atbildīgās personas, lai labo ceļus!!!

  Paldies par informāciju! Ceļu un ielu uzturēšanas darbi ir uzsākti. Jūsu minēto ielu posmus nogreiderēs līdz aprīļa beigām.

 • Infrastruktūra

  Iedzīvotāja

  19.04.2018

  Cienījamā, Dome! Vai jūsu ielu un ceļu speciālists ir iepazinies ar darba pienākumiem, kurus viņam jāveic? Kāpēc Baltijas ielas sākums ir tik šausminošā stāvoklī jau TIK ilgu laiku? Kādēļ regulāri netiek apsekotas ielas?
  Lūdzu nekavējoties informēt atbildīgo personu, lai BALTIJAS IELA būtu izbraucamā stāvoklī.

  Paldies par informāciju! Pašvaldības nekustamo īpašumu apsaimniekošanas nodaļa informē, ka ielu  un ceļu greiderēšana notiek, iestājoties labvēlīgiem laika apstākļiem. Baltijas ielas greiderēšana plānota 20.aprīlī.

 • Pašvaldības darbība

  18.04.2018

  Labdien! Kur var iepazīties ar Ministra kabineta noteikumu Nr. 384 par decentralizēto kanalizācijas sistēmu apsaimniekošanu un reģistrēšanu 6.punktā minētajiem pašvaldības saistošajiem noteikumiem? Vai, atbilstoši 8. punktam, ir iespējams iepazīties ar informāciju par asenizatoriem, kuriem ir noslēgts līgums un atļauja sniegt savus pakalpojumus. Paldies!

  Šobrīd informācija par asenizatoriem, kuriem ir noslēgts līgums un atļauja sniegt savus pakalpojumus pašvaldības mājas lapā nav pieejama. Ievērojot 2017.gada 27.jūnija  Ministru kabineta noteikumus Nr.384 “Noteikumi par decentralizēto kanalizācijas sistēmu apsaimniekošanu un reģistrēšanu”,  notiek darbs pie saistošo noteikumu izstrādes un reģistra izveides par pašvaldības administratīvajā teritorijā esošajām decentralizētajām kanalizācijas sistēmām.

  Papildus informējam, ka pašvaldības kapitālsabiedrība SIA “Saulkrastu Komunālserviss” nodrošina asenizācijas pakalpojumu. Tuvāka informācija, zvanot uz tālr. 67951361 vai 26338881.

 • Cits

  Raimonds

  17.04.2018

  Labdien, ja koka stumbrs ir ieaudzis mājas jumta malā un lauž visu konstrukciju, kas ir nepieciešams lai varētu to nozāģēt?

  Šajā gadījumā ir jāvēršas domē, rakstot uz e-pastu dome@saulkrasti.lv  ar lūgumu apsekot konkrēto vietu un dot atzinumu par koka nozāģēšanu. Iesnieguma forma pieejama http://saulkrasti.lv/wp-content/uploads/2016/10/Iesniegums_domei.pdf

 • Pašvaldības darbība

  16.04.2018

  Kur pašvaldības darbinieku un amatpersonu atalgojuma sarakstā pazuduši apmēram 80 strādājošie Saulkrastu pašvaldības iestādēs ?! Kāpēc netiek publicētas visu algas? Piemēram, cik zināms, vienā no skolām ir vismaz trīs pedagogi ar vienādu uzvārdu ( no vienas ģimenes), bet atklāta tiek tikai viena alga!

  Saulkrastu pašvaldības darbinieku atalgojums www.saulkrasti.lv tiek publicēts, pamatojoties uz Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumu. Atsaucoties uz šī likuma 2.panta 3.daļu, pedagogu atalgojums nav jāpublicē, izņemot gadījumus, ja pedagogi ir arī amatpersonas – deputāti, izglītības iestāžu vadītāji, to vietnieki un iepirkumu komisiju locekļi.

 • Cits

  Andris

  10.04.2018

  Vai ir iespējams kut kur redzēt informāciju par iedzīvotāju skaitu Saulkrastu novadā? Pa gadiem? Kā arī informācija pa vecuma grupām?

  Andris

  Informācija pieejama pašvaldības publiskajos pārskatos http://saulkrasti.lv/pasvaldiba/dokumenti/publiskie-gada-parskati/ 

 • Infrastruktūra

  Rolands

  09.04.2018

  Labdien!Ck mēneši vēl būs jāgaida līdz ielas apgaismojuma savešanai kārtībā,tas ir Pīlādžu ie.pie mājas Nr.13 vienu dienu spuldze deg,otru dienu apgaismojums raustās vai vispār nedeg?Par to jau ir divas reizes zvanītsDomei!Ja par Maximas būvniecību Pabažos ir baumas,tad kāpēc tika likvidēts veikals Dārzam ,mājai???

  Pašvaldības nekustamo īpašumu apsaimniekošanas nodaļa informē, ka Pīlādžu ielā martā tika apsekota ielu apgaismes līnijas darbība. Tad traucējumi netika konstatēti. Tuvākājās dienās to apsekos atkārtoti.

  Domei nav informācijas, kāpēc tika likvidēts veikals “Mājai un dārzam”.

 • Infrastruktūra

  Maksims

  09.04.2018

  Labdien!
  Vai šogad kaut kas ir plānots, lai uzlabotu iedzīvotāju piekļuvi dzelzceļ stacijai “Inčupe”? Vai ir plāni pārnest staciju tuvāk apdzīvotajiem vietām?

  Pašbaldības nekustamo īpašumu apsaimniekošanas nodaļa informē, ka stacijas pārcelšana nav pašvaldības kompetencē.