Tūrisms

Jautā pašvaldībai

Jautājumi un atbildes

Jautājumi
 • Pasākumi

  Hans

  18.07.2017

  Sveicieni!

  Lai arī priecājamies ka Saulkrastos ir daudz un dažādi pasākumi, bet tomēr pludmales volejbola pasākums sestdien, 15. jūlijā, dēļ skaļuma bija skaidri dzirdams tuvākajos mājokļos līdz pat 2iem no rīta (ja ne vēlāk) un traucēja miegu bērniem.

  Fināls laikam tikai sākās pēc 23iem. Lūgums nākotnē padomāt par to lai pasākumi samērā laicīgi beigt (vai ierobežot skaļumu kaut kādā veidā). Saprotu ka tomēr sestdiena, bet patiešām bija ļoti skāļi un mazulis nevarēja aizmigt (vecākiem ne vieglāk!)

  Paldies par informāciju ! Pasākuma organizatori atvainojas par sagādātajām neērtībām !

 • Infrastruktūra

  Ilmārs

  05.07.2017

  Labdien!

  Zvejniekciemā, Draudzības ielā tiek plānots aizstāt esošo gaisa vadu elektrības līniju ar zemē ieraktu kabeli, kā rezultātā tiks likvidēti stabi, kuros pašlaik ir iestiprinātas ielu apgaismojuma laternas. Vai Draudzības iela paliks bez ielu apgaismojuma, vai arī ir plānots izvietot jaunas laternas ar jauniem stabiem? Kādi ir planotie darbu termiņi, un cik ilgi būsim neapgaismoti?

  Pladies par atbildi!

  Pēc pašvaldības Nekustamo īpašumu apsaimniekošanas nodaļas sniegtās informācijas  paralēli elektrolīniju demontāžas projektam tiek izstrādāts ielu apgaismes projekts Zvejniekciemā vietās, kur gaismekļi atrodas uz  “Sadales tīklu”stabiem.  Pārbūves darbi plānoti 2018.gadā. To laikā vilks jaunas elektrolīnijas, kā arī uzstādīs jaunus stabus un gaismekļus.

 • Pasākumi

  Anita

  05.07.2017

  Labdien.
  Būtu ļoti vēlams, lai uz teātra izrādēm estrādē organizatori pacenstos sanummurēt arī sēdvietas , nevis tikai rindas. Lai nebojātu omu sev un citiem. Mēs biļetes pērkam jau laicīgi un izvēlamies arī sēdvietas ,bet atnākot uz parku izrādās kāds jau sēž tavās vietās, jo ir norādīta tikai rinda. Tad nu sanāk liela skaidrošanās. Ja jau tirgo biļetes arī uz vietas tad taču plāns ir.

  Teātra izrādes Saulkrastu estrādē organizē ārējie kultūras operatori, kuriem parka teritorija un estrāde tiek iznomāta noteikta sarīkojuma organizēšanai. Viņu pienākums, saskaņā ar nomas līgumu,ir nodrošināt skatītāju sēdvietu numerāciju, atbilstoši reālajam solu izvietojumam estrādē un vietu plānam. Numerācijas veidu organizatori izvēlas paši.

  Vietas stacionāri nav iespējams numurēt, jo katrs ārējais kultūras operators izstrādā / izvēlas savu sēdvietu plānu. Izrādei “Īs(t)a pamācība mīlēšanā” sēdvietu numuri bija atzīmēti ar marķieri, bet rinda  uz papīra lapām. Šī, iespējams, nebija veiksmīga organizatoru izvēle.

  Atvainojamies par radītajām neērtībām un lūgsim izrāžu organizatoriem turpmāk vietas numurēt pārskatāmāk.

  Atbildi sniedza pašvaldības aģentūra”Saulkrastu kultūras un sporta centrs”.

 • Pašvaldības darbība

  ivars

  30.06.2017

  Kad kultūras aģentūrai mainīsies vadība?

  Pamatojoties uz Publisko aģentūru likuma 21.panta 4.daļu pašvaldības aģentūru direktoru dome apstiprina uz 5 gadiem. Ar pašreizējo direktori darba līgums ir noslēgts līdz 2018.gada 3.martam.

 • Cits

  Andris

  27.06.2017

  Labdien! Tā kā nereti rodas papildu jautājumi un neskaidrības par šeit sniegtajām atbildēm, ierosinu pie katras atbildes norādīt, kas atbildi sagatavoja (ieņemamais amats, vārds, uzvārds) un kontaktinformāciju (telefons, e-pasts).

  Paldies par ieteikumu ! Ņemsim to vērā.

 • Pašvaldības darbība

  Modris

  26.06.2017

  Labdien! Vai ir iespēja Katrīnbādes galā uzstādīt interaktīvo braukšanas ātruma kontroles sistēmu kāda ir Ādažos netālu no veikala maxima. Tur rīta pusē ļoti daudziem šoferiem ātrums varētu sasniegt 100km/h. Jau sāk pamatīgi satraukt pašreizējā braukšanas kultūra Saulkrastos un pēdējā laika notikumi pie un uz gājēju pārejām. Varbūt jāprasa palīdzība Intam Ķuzim, kā “laimes lācim”, ja paši netiekam galā?

  Paldies par ieteikumu ! Jautājums nodots izskatīšanai Ielu un ceļu apsaimniekošanas komisijai (ICK). Pēc ICK sniegtās informācijas, jautājums tiks nosūtīta ceļu policijai, kā arī tiks noskaidrotas iespējamās izmaksas interaktīvās braukšanas ātrumu kontroles sistēmas uzstādīšanai. Samērīgu izmaksu gadījumā, tiks paredzēta iespēja izmaksas  iekļaut  pašvaldības 2018.gada budžetā minētās sistēmas uzstādīšanai.

 • Zaļā zona

  Laima

  21.06.2017

  Līgo naktī pie jūras drīkst taisīt ugunskuru?

  Saulkrastu novada domes saistošos noteikumos Nr. SN 5/2015 “Par sabiedrisko kārtību Saulkrastu novadā”  noteikts, ka sabiedriskā vietā ugunskurus kurināt nav atļauts, izņemot gadījumus, kad tas ir saskaņots ar Saulkrastu novada domi.

 • Pasākumi

  Kristīne

  20.06.2017

  Labdien! Man ir šāds jautajums. Es esmu kā pašnodarbināta persona un vēlos Saulkrastos bērnu laukumos piedāvāt bērnu atrakciju-nomāt 2-3 bērnu elekromašīnas. Sākiet lūdzu, vai iespējams to organizēt, kāda atļauja ir nepieciešama, un cik un par ko ir jāmaksā?Paldies. Gaidu Jūsu atbildi. Ar cieņu,Kristīne

  Jums jāvēršas ar iesniegumu Saulkrastu novada domē. Jautājumu izskatīs un Jums tiks sniegta atbilde. Iesnieguma forma pieejama ŠEIT.

 • Pašvaldības darbība

  20.06.2017

  Labrīt.
  Cik ilgi jāgaida, kad ielas beidzot apstrādās ar pret putekļu materiālu. Vai tiešām iepirkumu izdosies veikt tikai līdz rudenim, kad šī problēma, kā ceļu putēšana nebūs aktuāla?

  Ceļu apstrādi ar pretputekļu materiālu plānots uzsākt jūlijā.

 • Cits

  Gunita

  19.06.2017

  Pie slimnīcas ir 3.5 m atvēlēti invalīdu stāvvietai. Bet tur pārsvarā liek savus auto cilvēki kuri nav invalīdi un kuriem nav ne atbilstoša zīme logā, ne arī kādas kustību problēmas. Varbūt var tos šoferīšus vairāk pabrīdināt, par to ka ir cilvēki kam ir grūti pārvietoties.

  Liels paldies par informāciju ! Tā ir nodota pašvaldības policijai.