Mākslinieciskie kolektīvi
Saulkrastu amatiermākslas kolektīvi sāk jauno sezonu un aicina pievienoties dalībniekus
Mūsdienu deju grupa FRACTUS (bērni, pusaudži) k/n „Zvejniekciems” |
Vadītāja Sandra Ozola-Ozoliņa (mob. tālr. 29130381) Pirmdienās 16.00 – 18.00, ceturtdienās 16.00 – 18.00, sestdienās 10.00 – 12.00 |
Mūsdienu deju grupa Sandras Kundzītes (senioru grupa) k/n „Zvejniekciems” |
Vadītāja Sandra Ozola-Ozoliņa (mob. tālr. 29130381) Trešdienās 10.00 – 12.00 |
Lietišķās mākslas studija KRUSTAINES Saulkrastu „Saulkrastu sporta un ģimeņu centrs” (Raiņa iela 7) |
Vadītāja Enerī Akmentiņa (mob.tālr. 29247737) Pirmdienās 15.30-19.00, ceturtdienās 15.30-19.00 |
Jauktais Saulkrastu koris ANIMA Saulkrastu domes zāle (Raiņa iela 8) |
Diriģente Laura Leontjeva (26398719) Otrdienās 19.00 – 22.00, ceturtdienās 19.00 – 22.00 |
Jauktais koris BANGOTNE Saulkrastu domes zāle (Raiņa iela 8) |
Diriģente Iveta Rīsmane-Lūse, tālr. 29409578 Pirmdienās 19.00 – 22.00, trešdienās 19.00 – 22.00 |
Vokālais ansamblis DZĪLE k/n „Zvejniekciems” |
Vadītājs Jānis Lucāns (29262696) Piektdienās no 19.00 |
Folkloras kopa DVĪGA k/n „Zvejniekciems” |
Vadītāja Antra Deniškāne ( 26323926) Otrdienās 18.30 – 21.00 |
Senioru deju kolektīvs SAULGRIEŽI k/n „Zvejniekciems” |
Vadītāja Judīte Krūmiņa (29181986) Otrdienās, ceturtdienās 19.00 – 21.00 |
Vidējās deju paaudzes kolektīvs „JŪRDANCIS” k/n „Zvejniekciems” |
Vadītāja Judīte Krūmiņa (29181986) Pirmdienās, trešdienās, piektdienās 20.00 – 22.00 |
Jauniešu deju kolektīvs „KRUSTU ŠĶĒRSU” k/n „Zvejniekciems” |
Vadītāja Judīte Krūmiņa ( 29181986) Pirmdienās, trešdienās, piektdienās 18.00 – 20.00 |
Pirmsskolas bērnu deju kolektīvs k/n „Zvejniekciems” |
Vadītāja Alta Bringina (20382811) Pirmdienās 17.00 – 18.30 Ceturtdien 17.00 – 18.30 |
Pirmsskolas bērnu vokālā studija k/n „Zvejniekciems” |
Vadītāja Dace Kalniņa (29428619) Pirmdienās 17.30 – 19.30 Trešdienās 17.30 – 19.30 |
Audēju kopa KODAĻA k/n „Zvejniekciems” |
Vadītāja Asnate Grēve (29183736) Individuālās nodarbības |
Ultramarīns Gleznotāju Studija k/n „Zvejniekciems” |
Vadītāja Māra Alena (mob. tālr. 26747798) Svētdienās no 12.00 |
Koklētāju ansamblis SAULE k/n „Zvejniekciems” |
Vadītāja Solveiga Ivanova (29985323) Trešdienās 16.00-18.00, svētdienās 10.00 – 12.00 |
Līnijdeju grupa SUNBEACH |
Vadītāja Alta Bringina (2038281) Trešdienās 18.30 – 20.30 |
Keramikas pulciņš, Lojā |
Vadītājs Jānis Roberts Jansons – 28211869 |
Jauktais koris SĒJA Sējas kultūras namā |
Diriģents Ārijs Ādamsons – 29377441 Piektdienās 19.00 – 21.30 |
Lojas amatierteātris Sējas kultūras namā |
Vadītājs Mārtiņš Gaigals – 26598077 |