Tūrisms Tūrisms

Kalendārs

Svētdiena / 15. janvāris / 2017. gads

K.Rasima monoizrāde “Personības dalīšanās”

Datums: 15.01.2017

Laiks: 16:00

Vieta: Latvija, Zvejniekciems, Atpūtas iela 1D, Kultūras Nams "Zvejniekciems"

15. janvārī 16.00 aktiera Kristapa Rasima muzikālā monoizrāde “Personības dalīšanās”. Biļetes iepriekšpārdošanā no 15. decembra kultūras namā “Zvejniekciems” un Saulkrastu sporta centrā pie administratoriem. Biļetes cena līdz 30. decembrim 7 EUR, vēlāk – 10 EUR! Pēc izrādes – autobuss maršrutā: k/n “Zvejniekciems” – centrs – Baltā kāpa.

Lieliskais aktieris un TV šova „Izklausies redzēts!” uzvarētājs Kristaps Rasims devies Latvijas tūrē, lai skatītājus iepazīstinātu ar savu jauno muzikālo monoizrādi „Personības dalīšanās”. „Tā ir savdabīga „stand up” izrāde, kurā skanēs arī paša sacerētas miniatūras. Vairāk neko neatklāšu, jo gribu, lai publika padomā un paši saprot, kas tas ir,” par jauno projektu, kura režisors ir Valdis Pavlovskis, saka Kristaps, savukārt Valdis ar smaidu piebilst, ka zināmā mērā jaunā izrāde „nedaudz būs provokācija”.

Atgādināsim, ka skatītāju mīlestību Kristaps Rasisms izpelnījās, TV šovā „Izklausies redzēts!” ļoti veiksmīgi atdarinot Jezupu no Jāņa Streiča filmas „Limuzīns Jāņu nakts krāsā”, grupas „The Prodigy” solistu un, protams, leģendāro dziedātāju Džo Kokeru.

Runājot par savu „radošo vēsturi”, mākslinieks stāsta, ka bieži sevi redz, skrienot īsās bikšelēs pa pļavu vectēva mājās Latgalē. „Sarunājos pats ar sevi, ar kaķiem, ar ģitāru (arī latgaliski, krieviski un angliski). Vairākkārt esmu apcerējis domu par iešanu nāvē sieviešu dēļ: Džuljetas dēļ – divpadsmit reizes, Britnijas Spīrsas dēļ (bērnībā!) – vienu reizi, Alises dēļ – vienu reizi (tad pārdomāju) , Zentas dēļ (no dusmām) – vienu reizi, šmakovkas dēļ – vienu reizi (nav sieviete!),” smejas Kristaps.

Par sevi viņš vēl teic, ka atsaucas uz vārda Jezups, dziedot publiskās vietās, un pelna maizi ar muti, bieži identificējoties ar iedomu tēliem, tostarp populāriem latviešu un ārzemju māksliniekiem un dzīvē sastaptiem tipāžiem.

„Komunicējot ar un par mīļiem cilvēkiem, bērniem un sirmgalvjiem, varu kļūt bīstami sentimentāls,” – arī to par sevi teic Kristaps Rasims un atzīst, ka vēl neesot īsti sapratis, vai aktieris, mūziķis, pasākuma vadītājs, vīrs, tēvs, latvietis un latgalietis „ir diagnoze, profesija, pārliecība vai vienkārši cilvēka sūtība”.

No skatuves līdz ekrānam, cauri dzīves atziņām, dziesmām, nospēlētām un vēl nenospēlētām lomām – tas viss būs atrodams Kristapa Rasima jaunajā muzikālajā monologā „Personības dalīšanās”.

Izrādes režisors Valdis Pavlovskis, muzikālais noformējums – Juris Kristons, producents – Jānis Kļaviņš.