Tūrisms Tūrisms

Kalendārs

Piektdiena / 24. augusts / 2018. gads

Olgai Dreģei 80!

Datums: 24.08.2018

Laiks: 19:00 līdz 21:00

Vieta: Latvija, Saulkrasti, Ainažu 42 a, Saulkrastu estrāde

24. augustā pl.19.00 Saulkrastu estrādē leģendārās Olgas Dreģes 80 gadu jubilejas koncerts.

1.martā 80 gadu jubileju svinēs izcilā un leģendārā Dailes teātra aktrise Olga Dreģe. Tam par godu 1. un 2.martā nesen atjaunotajā VEF Kultūras pilī notika viņas jubilejas koncerti, kas ir skatāmi arī citviet Latvijā.

„Tie būs vakari, kuros kopā ar kolēģiem, uzticīgajiem skatītājiem un teātra mākslas cienītājiem ļausimies pieskārieniem manam dzīves skrējienam – cauri ilgām, sapņiem; no Smiļģa horizonta līdz vertikālei, pa kuru es joprojām kāpju kā alpīnists soli pa solim – tieksmē pēc pilnības, pēc skaistuma; kur mani vilina trīs Dailes liesmas, kurās esmu dedzināta, kalta un rūdīta,” savus jubilejas koncertus ieskicē māksliniece, piebilstot – „lai kā gribētos šos mirkļus aizkavēt vai apturēt, laiks ir lielākais dzīves režisors, un ar mani sveicinās jau mans astoņdesmitais dzīves pavasaris. Taču šajos vakaros būs dziesmas, bērni, skatītāju vēstules, daudz humora un prieka!”

Koncertos, kurus vadīs pazīstamais rakstnieks un publicists Ēriks Hānbergs un Dailes teātra aktrise Aija Dzērve, piedalīsies kinorežisors Jānis Streičs, Olgas Dreģes ekrāna partneri Uldis Dumpis, Baiba Indriksone, Lolita Cauka Diāna Zande, Gundars Āboliņš, ilggadīgie skatuves kolēģi Ausma Kantāne, Lidija Pupure, Juris Strenga un Jānis Paukštello, koris „Balsis”, bērnu ansamblis „Knīpas un knauķi”u.c viesi. Jāpiebilst, ka katrā pilsētā viesu sastāvs būs mainīgs. Tāpat koncerta laikā uz lielā ekrāna tiks demonstrēti fragmenti no nozīmīgākajām kinofilmām un teātra izrādēm, kur gaviļniece piedalījusies.

Biļetes uz koncertiem var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv. Ieejas maksa 10, 12, 15 un 18 EUR.

Vairāk informācijas: Tālr. +371 29131458