Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skolas (VJMMS) 50. gadskārtas – jubilejas zīmē nākamais notikums sarīkojumu ciklā “Ne tikai gadi…”

VJMMS Vizuāli plastiskās mākslas izglītības programmas Zvejniekciema un Saulkrastu mākslas nodaļu audzēkņu diplomdarbu izstāde Saulkrastu novada bibliotēkā no 05.02.2019. Izstāde atvērta bibliotēkas darba laikā.

Izstādes ekspozīcijā gan atsevišķi diplomdarbi, gan diplomdarbu fotogrāfijas. Laika posmā no 1995. gada (kopš vizuāli plastiskās mākslas nodaļas atvēršanas) to absolvējuši 167 jaunieši. Attiecīgi darināts tieši šāds, milzīgs skaits lielisku, radošu diplomdarbu – sienu gleznojumi, grafikas, gleznojumi uz stika, zīda, koka, porcelāna, dažādas interjeru iekārtas, elementi un detaļas, gaismas ķermeņi, dārza un vides dizaina objekti, tērpi un tērpu aksesuāri u.c. Šajā izstādē iespējams parādīt vien nelielu daļu no 167 diplomdarbiem.
Visi mīļi lūgti apskatīt!

Izstādes plakātā izmantots 2007. gada VJMMS absolventes Lienes Vecvagares diplomdarba fragments.

Tiklīdz tiks rasta iespēja plašākai izstādei citviet Saulkrastu novadā, izstādi papildināsim vēl ar citiem diplomdarbiem un darbu fotogrāfijām.