Latvijas Burāšanas mācību asociācijas ziemas programmas “Vēju cilts” pasākums ir trešais pasākumu sērijā, lai burāšanas “nesezonā” pavadītu laiku kopā ar vēja un jūras entuziastiem un kopīgi gatavotos burāšanas piedzīvojumiem šogad. Īpaši aicināti iesaistīties jaunieši!

Ķeram vēju Zvejniekciemā jeb taisām pūķus un laižam gaisā!

KAD? Sestdien, 18. janvārī, plkst. 13:00
KUR? Kultūras nams “Zvejniekciems” Atpūtas ielā 1D, Zvejniekciemā, Saulkrastu lauku teritorijā (burātāju valodā runājot – pie Skultes ostas)
KAS? Pasākums visiem, kuriem patīk aerodinamiski eksperimenti vai vienkārši vējš un buras!

PROGRAMMĀ:
13.00 – 13.30 Pulcēšanās kultūras namā “Zvejniekciems”
13.30 – 15.00 Pūķu gatavošanas darbnīca. Būs pieejami materiāli pūķiem un uzkodas dalībniekiem.
15.00 – 17:00 Ķeram vēju un laižam gaisā pūķus pludmalē!
17.00 – 19.00 Pie tējas un pīrādziņiem dalāmies pieredzē un secinājumos. Uzzinām par iespējām un pieredzi ķert vēju ne tikai ar pūķiem, bet arī ar burām.

KĀ NOKĻŪT? Ar personīgu transportlīdzekli vai arī no Rīgas ar autobusu Rīga–Ainaži plkst. 11:40 (kāp ārā Zvejniekciemā plkst. 12:58, pēc tam īss gājiens ar kājām)
KO ŅEMT LĪDZI: savu pūķi, ja vēlies! Ērtu un siltu apģērbu aktivitātēm pludmalē. Vari arī paķert līdzi tēju termosā un/vai kādu “groziņu”!

Ja rodas jautājumi, lūgums rakstīt vai zvanīt – 26488810 (Elīna).

Pieteikšanās līdz 15. janvārim.
Dalība pasākumā ir bez maksas, bet – ar iepriekšēju pieteikšanos ŠEIT: https://forms.gle/Wyf9MX9uuN6GzpwV9

Pasākums ir daļa no stratēģiskās partnerības projekta SAIL DEEPER, kas tiek finansēts ar Eiropas Komisijas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” atbalstu, kuru administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.

#VējuCilts #SailDeeper #LBMA #jahtaSpaniel #ErasmusPlusLV