31. maijā „Jauniešu māja” par godu savai otrajai dzimšanas dienai rīko Saulkrastu novada Bērnu un jauniešu dienu.

No plkst. 13.00 līdz 16.00 Saules laukumā uz dažādām aktivitātēm tiks aicināti bērni līdz 12gadiem. Bērniem būs iespēja piedalīties Kendamas JAM un Makey Makey darbnīcā (konstruktors, kas ļauj savienot apkārtējo pasauli ar datoru), un citās interesantās un aizraujošās nodarbēs.

Labsajūtai un jautrībai būs pieejama smieklu joga, piepūšamās atrakcijas, dažādas radošas un sportiskas aktivitātes un seju apgleznošana.

No plkst. 17.00 līdz 22.00 Saules laukumā un Jūras parkā plānotas dažādas izklaides un aktivitātes jauniešiem 13+.

Par vakara atmosfēru rūpēsies pasākuma vadītājs Valters Melderis.

Jauniešus izklaidēs stand-up komiķis Rūdolfs Kugrēns un folka hip-hopa grupa „Misters un nospiedumi”.

Būs iespēja apliecināt sevi sportiskos izaicinājumos.

Vēdera labsajūtu sniegs saldējums „Rullējums”.

Visu vakaru darbosies Eurodesk info telts, jauniešu iespēju informatīvā platforma visasiespejas.lv, spāņu kultūras telts, draudzības un apskāvienu telts un citas „Jauniešu mājas” dzimšanas dienas aktivitātes.

Pasākumu caurvīs vides tēma, tādēļ būs iespēja noskatīties dokumentālo īsfilmu „Mind Your Step” (Apzinies savu soli) un tikties klātienē ar filmas autoru Kasparu Alksni un īsfilmas galveno varoni– profesionālu inline skrituļslidotāju Nilu Jansonu, vienu no Latvijas spožākajiem ekstrēmā sporta pārstāvjiem pasaulē, kurš pārsteigs skatītājus ne vien ar elpu aizraujošiem trikiem, bet arī diskutēs par vidi un ilgtspējīgu dzīvesveidu.

Aicinām ņemt līdzi draugus, kaimiņus un labu garastāvokli, jo tā būs vislabākā dāvana „Jauniešu mājai” dzimšanas dienā!