1.  martā Saulkrastu domes zālē  divi seansi – 14.00 un 16.00.

14.00 animācijas filma mazajiem un viņu vecākiem „Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi”. Ieejas maksa: bērniem līdz 7gadu vecumam– bez maksas, pārējiem– 3eiro. Biļetes pieejamas stundu pirms seansa.

Animācijas filma stāsta par Jēkabu, kurš dzīvo Rīgas centrā, viņam patīk sapņot, un viņš tic, ka sapņi piepildās. Pēkšņi tētis paziņo, ka Jēkabam vesela nedēļa būs jāpavada pie radiem pilsētas nomalē. Maskačkas svešādā vide, pašpārliecinātā māsīca Mimmi, tēvocis– pirāts un suns, kas miedz ar aci, ir tikai sākums neparastiem piedzīvojumiem. Izrādās, uzņēmējs Rausis plāno pārvērst romantisko

priekšpilsētu bezpersoniskos debesskrāpjos. Bērni un suņi ir gatavi to glābt. Vai tas izdosies?

Animācijas filmas ilgums– 70minūtes.

16.00 spēlfilma „Vecā dārza noslēpums”. Ieejas maksa: bērniem un 1.–4.klašu skolēniem ieeja– bez maksas, pārējiem– 3eiro. Biļetes pieejamas stundu pirms seansa.

„Vecā dārza noslēpums” ir filma ar dažādiem pārsteigumiem, noslēpumiem, kaitinoši tarkšķošu papagaili un interesantiem personāžiem. Pie pensionāra, VEF inženiera Armanda, kurš dzīvo vecā mājā ar nekoptu dārzu, ierodas piepūšamo rotaļlietu ražotājs Kārlis, kurš iekārojis vecā vīra māju. Armandam jācīnās ne tikai ar jaunā uzņēmēja spiedienu, bet arī ar četriem bērniem, kuri lien spēlēties viņa dārzā. Viss mainās, kad bērni uzzina par Kārļa un viņa pakalpiņu nolūkiem pārņemt dārzu ar negodīgām metodēm un sāk Armandu aizstāvēt. Vienlaikus ir satraukums par divu nebēdnieku mammas privāto dzīvi un, izrādās, ka inženiera dārzs slēpj sevī daudz lielāku noslēpumu…

Filma būs lieliska izklaide ģimenēm un bērniem no 6 līdz 11gadiem.

Filmas garums– 90minūtes.

Jaunajā kinolentē bērnu lomās Roze Baumane, Niks Rapša, Emīls Pohorželskis un Emīlija Jakubāne. Pieaugušo lomās aktieri Agris Māsēns, Lauris Subatnieks, Imants Strads, Armands Berģis, Inga Alsiņa-Lasmane un Gatis Gāga.

Filmas režisors-inscenētājs ir Olafs Okonovs, režisore– Gunita Groša, galvenais operators– Mārtiņš Jurevics, operators– Ivo Skanstiņš, māksliniece– Kristīne Lasmane, montāžas režisore– Sandra Alksne, skaņu režisors– Jevgeņijs Svjatovs, komponisti– Andris un Reinis Sējāni, kostīmu māksliniece– Berta Vilipsone, grima māksliniece– Agita Ilješāne, ražošanas vadītāja– Daiga Līcīte, producents– Gatis Upmalis. Filmu skatītājiem piedāvā studija F.O.R.M.A. Spēlfilmas „Vecā dārza noslēpums” scenārija autors Mihkels Ulmans ir viens no Igaunijas atzītākajiem bērnu filmu scenāriju autoriem.

Studija F.O.R.M.A. ir producējusi spēlfilmas: „Vectēvs, kas bīstamāks par datoru” (2017, režisors Varis Brasla), „Džimlai Rūdi rallallā” (2014, režisori: Māris Putniņš, Jānis Cimmermanis), „Mazie laupītāji” (2009, režisors Armands Zvirbulis), „Ūdensbumba resnajam runcim”(2004, režisors Varis Brasla) un citas.

Vairāk informācijas par filmu https://www.facebook.com/StudijaFORMA.