3.jūlijā 19.00 Saulkrastu estrādē grandiozais Amigo Dzintara dziesmu vasaras tūres koncerts un balle! Koncertā piedalīsies grupas „Liepavots", „Galaktika", „Baltie lāči", „Tekila", „Laimas muzikanti", „Dakota", Aigariņš, Santa Zapacka un māsas Legzdiņas. Koncerta vadītāji Velga Vītola un Juris Hiršs. Ballē visus priecēs „Baltie lāči" un „Klaidonis". Biļešu tirdzniecība „Biļešu Paradīzes" kasēs, kā arī iepriekšpārdošanā k/n „Zvejniekciems" un Saulkrastu sporta centrā pie dežurantiem. Biļetes iepriekšpārdošanā 5 EUR un 7 EUR,koncerta dienā 10 EUR.

Amigo DzDz Saulkrasti A2-01

Amigo aizsāktā Dzintara dziesmu aptauja norisinās otro sezonu un ir kļuvusi par vienu no nozīmīgākajiem šlāgermūzikas pasākumiem Latvijā. Tāpēc šogad aptaujas finālisti dosies pie saviem klausītājiem visā Latvijā, tā īstenojot Amigo Dzintara dziesmu misiju – padarīt skaistākās melodijas pieejamas ikvienam. Amigo Dzintara dziesmu aptaujas vasaras tūres pasākumos šlāgermūzikas cienītāji aicināti gan dziedāt līdzi, gan no sirds izdejoties!

Koncertā Saulkrastu estrādē uzstāsies „Liepavots”, Aigariņš, Santa Zapacka, „Baltie Lāči”, „Laimas Muzykanti”, „Tekila”, „Dakota” un māsas Legzdiņas. Nakts zaļumballē – dejas kopā ar grupām „Klaidonis” un „Baltie lāči”.

“Šis gads Amigo Dzintara dziesmām būs īpašs, jo pirmo reizi dosimies ārpus radio un TV studijas tuvāk saviem skatītājiem un klausītājiem. Šlāgerdziesma tā pa īstam skan tikai tad, ja tai līdzi dzied katrs, kas ir klāt un kam līksma sirds. Aicinām ikvienu pievienoties! Nāciet visa ģimene un esiet kopā ar saviem mīļajiem, jo skaistas dziesmas, tāpat kā sirsnīgas sarunas, tuvina. Amigo saviem klientiem sarūpējis īpašu piedāvājumu – 30% atlaidi uz visiem Amigo Dzintara dziesmu koncertiem,” aicina Amigo vadītājs Artūrs Freimanis.

Koncertu vadīs iemīļotie TV un radio raidījumu vadītāji – Velga Vītola un Juris Hiršs.

Pirmās 500 biļetes maksā tikai 5 eiro, vēlāk 7 eiro un pasākuma dienā 10 eiro. Aicinām biļetes iegādāties laicīgi, tas ir lētāk un izdevīgāk. Biļetes pieejamas arī Saulkrastu Kultūras namā „Zvejniekciems” un Saulkrastu sporta centrā.

Vairāk informācijas www.bilesuparadize.lv.

Koncertu atbalsta Saulkrastu novada dome.

Producents

Sandis Mohovikovs