Piektdien,  2. jūnijā, Baznīcu nakts ietvaros, savas durvis interesentiem vērs arī Saulkrastu dievnami.

Baznīcu nakts ir laiks, kad baznīcā ienākt citādi un iepazīt kultūras un garīgās vērtības. Pasākuma dienā baznīcas ir atvērtas līdz pusnaktij un pat ilgāk.

Dieva Žēlsirdības katoļu draudzē pasākums sāksies ar Svēto Misi, tad pulcēsimies uz agapi un draudzīgām sarunām. Vakara gaitā būs apskatāma liturģisko tērpu izstāde, kā arī sakrālās mākslas darbu izstāde. Būs arī kora koncerts – slavēšana. NoslēgumāGaismas lūgšana– lūgšana ar aizdegtām svecītēm.

Savukārt Pēterupes draudze savus viesus priecēs ar muzikāliem priekšnesumiem, tai skaitā Tezē dziedājumiem, informatīvu un izzinošu lekciju, skatu no baznīcas torņa uz naksnīgajiem Saulkrastiem, draudzīgu atmosfēru, sarunām, tēju, kafiju un uzkodām.

Detalizētas programmas būs pieejamas draudžu mājas lapās: Dieva Žēlsirdības katoļu draudzē – mājaslapā www.saulkrastudievazelsirdibasdraudze.lv. Pēterupes draudzē – draudzes mājaslapā un sociālajos tīklos: www.saulkrastubaznica.lv; https://www.facebook.com/peterupesbaznica; http://www.draugiem.lv/peterupesbaznica/;