28.augustā 19.00 Saulkrastu estrādē dziesmu spēle ar jokiem "Kāzas, kāzas".Šovasar uz kāzu svinēšanu tiek aicināti skatītāji visa Latvijā. Kāzu atmosfēru ar visam tām atbilstošajām atrakcijām, rituāliem un dziesmām piedāvā izbaudīt izcilu aktieru ansamblis - Jānis Āmanis, Ivars Kļavinskis, Mārtiņš Egliens, Mārtiņš Brūveris, Marģers Eglinskis, Līga Zeļģe, Aija Dzērve, Sarmīte Prule un Uldis Siliņš. Biļetes iepriekšpārdošanā Biļešu paradīzes kasēs, www.bilesuparadize.lv un k/n "Zvejniekciems", Saulkrastu sporta centrā pie administratoriem.Ieejas maksa 8, 10, 12, 15 eur.

Kāzas parasti tiek jau ļoti laicīgi plānotas, tām tiek krāts, šūts, pirkts, nomāts, rakstīts un pušķots. Katrai visniecīgākajai detaļai kāzās ir ļoti būtiska nozīme. Tie ir lieli svētki ne tikai pašiem jaunlaulātajiem, bet arī vecākiem, radiem un draugiem. Katram, kurš piedalījies kādās kāzās ir sava pieredze, atšķirīga tā ir katram kāzu dalībniekam un katram ar kāzām saistās kāds neaizmirstams, bieži ļoti jautrs atgadījums.Uzvedumā tiek īpaši domāts par skatītāju iesaistīšanu visos kāzu rituālos un norisēs. Skatītāji būs liecinieki gan laulībām pie altāra, gan simbolisko tiltu šķērsošanai, gan pirmajam valsim, gan mičošanai, gan guldināšani, gan pavadīšanai skaistā kāzu ceļojumā. Kā jau īstās kāzās neizpaliks arī bez līgavas zagšanas, iedzeršanas, kāda kautiņa un vispārējas jautras dancošanas.

” Kāzas, kāzas…” – notiks lielākajās Latvijas estrādēs jūlijā un augustā.

Īpaša informācija! Pāriem, kuru precējušies 2015.gadā ieeja (uzrādot apliecību pie ieejas estrādē) BEZ MAKSAS! Tikai jāierodas abiem kopā, protams.