Afisa Veja Nestie

3. martā 16.00 Saulkrastu domes zālē Gintas Stavrovskas darbu izstādes “Vēja nestie” atklāšana un tikšanās ar mākslinieci. Izstāde būs apskatāma visu marta mēnesi domes darba laikā.

 

Māksliniece Ginta Stavrovska ir dzimusi Liepājā. Beigusi Liepājas Lietišķās mākslas vidusskolu. 2001. gadā ieguvusi humanitāro zinātņu bakalaura grādu mākslā Liepājas Pedagoģijas akadēmijā (tagadējā Liepājas Universitātē). Turpat ieguvusi izglītības zinātņu maģistra grādu 2005. gadā. Ginta Stavrovska izstādēs regulāri piedalās kopš 1999. gada. Ir bijušas personālizstādes Liepājā,Ventspilī,Kuldīgā, Rīgā un citās pilsētās. Piedalījusies grupu izstādēs Latvijā, Lietuvā, Vācijā un Itālijā.

Rit pēdējās ziemas dienas, kad aiz loga vēl uzkrīt pa sniega pārslai un sarmo koki. Māksliniece atlasījusi darbus, kuri pasteidzinās pavasari un varbūt pārnesīs jūs uz ziedošām lauku pļavām, aizmirstiem dārziem vai vējainiem Liepājas apstādījumiem. Iespējams, ka vējš nav mīļākā Gintas stihija, tomēr Liepājā tas gandrīz vienmēr ir klātesošs un iespējams , ka darbos to sajutīsiet.