10. martā 15.00 Saulkrastu sporta centrā (Smilšu iela 3) jaunā latviešu spēlfilma visai ģimenei “Paradīze 89” (rež. M. Dišlere, filmas garums 1 st. 29 min) Ieejas maksa 2 EUR, biļetes – stundu pirms seansa. Filma ir Latvijas un Vācijas kopprodukts, kas tapis ar Latvijas Nacionālā kino centra atbalstu programmas “Latvijas filmas Latvijas simtgadei” ietvaros.

 

Lomās: Magda Lote Auziņa, Marta Ģertrūde Auzāne, Evelīna Ozola, Līva Ločmele, Guna Zariņa, Nauris Puntulis, Mantas Bendžius, Sergey Petrov, Inga Apine, Kristaps Ķeselis, Kaspars Gods.

Filmas galvenā varone Paula 1989. gada vasarā kļūst par domājošu un patstāvīgi lemtspējīgu cilvēku, tiecoties pēc iedomātajiem ideāliem un saskaroties ar to iluzorismu. Paula, līdzīgi kā tā laika Latvija, brīžiem bērnišķīgi, bailīgi un novērotāja pozīciju ieņemot, brīžiem kaislību un taisnības jūtu pārņemta, metas dzīves patiesības cīņā.
Šis stāsts ir mūsu laiku bērniem, kuriem nojausma par laiku, kad viņu vecāki pieauga un valsts kļuva par to, kāda tā ir šodien, ir vien aptuvena bilde no atmiņu stāstiem un nedaudzajām rindiņām skolas vēstures grāmatā.
Šis stāsts ir trīsdesmitgadniekiem, kuri piedzīvoja savu pieaugšanu 1989. gada vasarā. Šodien viņi ir tajā vecumā, kad lietu kārtība personīgajā un valstiskajā nozīmē ir viņu pašu rokās. Šis stāsts ir trīsdesmitgadnieku vecākiem, kuri savus bērnus izaudzināja par to, kas tie ir šodien, un mūsu valsti aizveda līdz neatkarībai un situācijai, kurā tā šobrīd atrodas.

Foto no filmas : http://ej.uz/vmrs
Foto no filmas uzņemšanas : http://ej.uz/eny2
Filmas šķirklis Facebook : https://m.facebook.com/paradize89/