1.decembī 20.00 (viesnīcā “Minhauzena Unda”, Ainažu ielā 74) Saulkrastu jauktā kora “Anima” koncerts “Kad man vairs nebūs 16” Koris tieši tā arī jūtas – kā dulls pusaudzis, kuram jūra līdz ceļiem un viss ir iespējams! Ieeja koncertā, kurā piedalīsies gan bijušie, gan esošie JK “Anima” dziedātāji un instrumentālā grupa K. Krievkalna vadībā,  brīva!

1.decembī 20.00 (viesnīcā “Minhauzena Unda”, Ainažu ielā 74) Saulkrastu jauktā kora “Anima” koncerts “Kad man vairs nebūs 16”

Koris tieši tā arī jūtas – kā dulls pusaudzis, kuram jūra līdz ceļiem un viss ir iespējams! Kopīgiem spēkiem esam realizējuši daudzus neprātīgus sapņus, bet “Anima” ceļojums uz Austrāliju un dalība Melburnas Kultūras dienās pavisam noteikti ir līdz šim aizraujošākais piedzīvojums kora sešpadsmit gadu vēsturē.

Mazliet traks un negaidītu notikumu piesātināts – tieši tāds būs koncerts “Kad man vairs nebūs 16”.

Sešpadsmit gadu laikā esam sadarbojušies ar izciliem mūziķiem, kuri ir kļuvuši par mūsu draugiem un muzikālajiem domubiedriem. Tāpēc priecāsimies, ka uz skatuves kopā ar “Anima” būs instrumentālā grupa Kristapa Krievkalna vadībā, kā arī solisti, esošie un bijušie kora dalībnieki.

Koncertā dzirdēsiet gan JK “Anima” visu laiku iemīļotākās dziesmas jaunā jubilejas versijā, gan skaņdarbus, kuri radīti un aranžēti par godu šim notikumam.

Vēlamies iepriecināt gan sevi, gan mūsu mīļos atbalstītājus un klausītājus. Pārsteigumi garantēti!

Ieeja koncertā brīva.