Biedrība “Ģimenes uguns” informē, ka Saulkrastos būs pieejamas trīs pilnīgi jaunas šujmašīnas un divi overloki, kas priecēs vietējos iedzīvotājus un, pats galvenais, dos iespēju šūt, tikties un kopā darboties.

Šūšanas tehnika iegādāta Latvijas Lauku attīstības programmas 2014-2020. gadam apakšpasākuma: 19.2 “Darbības īstenošanas saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju”aktivitātes:19.2.2 “Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas” projekta ietvaros ar mērķi radīt mūsdienīga šūšanas aprīkojuma pieejamību Saulkrastu novada iedzīvotājiem. Paredzēts, ka šūšanas aprīkojums būs pieejams Saulkrastos, Atpūtas ielā 1b (Kultūras centra telpās) pilnīgi bez maksas, tomēr, būs jāsedz telpu nomas un komunālo pakalpojumu izmaksas (tiešās telpu un komunālo pakalpojumu izmaksas atkarīgas no apmeklētāju skaita).

Vēršam uzmanību, ka šūšanas tehnikas pieejamības mērķis ir dot iespēju iedzīvotājiem šūt, kopā darboties un radīt neatkarīgi no šūšanas aroda zināšanām un iemaņām, jo svarīgi ir gribēt un darīt! Kursi un apmācības pagaidām nav plānotas, viss atkarīgs no katra paša gribēšanas darboties!

Šobrīd, ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus sakarā ar COVID-19 izplatību valstī un pasaulē, tehnikas uzstādīšana ir aizkavējusies, un tikšanās vēl nav iespējamas, bet visi priekšdarbi ir veikti, lai tās notiktu, tiklīdz noteiktie ierobežojumi tiks atcelti (informācija sekos).

Projektu īsteno un administrē biedrība “Ģimenes uguns”. Iepriekš biedrība “Ģimenes uguns” Saulkrastos, “Jauniešu mājas” telpās projekta ietvaros ir iegādājusies un uzstādījusi bērnu rotaļlietas un dažādas izlgītojošas spēles, kuras saulkrastieši, centra apmeklētāji, izmanto bez maksas joprojām.

Lūgums visus šūšanas interesentus sazināties, rakstot uz e-pastu: [email protected].