23.maijā 17.00 kultūras namā „Zvejniekciems" koncerts - Viktora Kozlitina (baritons, ģitāra) krievu romanču vakars. Ieejas maksa 4 EUR, pensionāriem – 3 EUR, biļetes iepriekšpārdošanā k/n „Zvejniekciems" un Saulkrastu sporta centrā, kā arī „Biļešu paradīze" kasēs.

 

AFISHA Romances NEW Ogre Madona 01 2015

 Krievu romances ir viena no krievu kultūras pērlēm, dvēseles atspulgs. V. Kozlitina spēcīgā balss skan ģitāras pavadījumā, paša dziedātāja izpildījumā. Skaistākās no senajām krievu romancēm apbur ar savu melodisko temperamentu, skumjām un prieku. Savukārt ar savu atpazīstamību un kaislīgumu uz pārējo romanču fona īpaši izceļas romance “Очи черные” no Fjodora Šaļapina repertuāra.

Viktors Kozlitins ir dzimis 1957.gadā Uralos, Čeļabinska apgabalā. Viņš dzied kopš agras bērnības. Kā saka viņš pats:”Uz skatuves es jūtos ļoti brīvi, un dziedāšana vienmēr man ir sagādājusi milzīgu gandarījumu”.

Viktors ar prieku atceras savu pirmo uzstāšanos, 6 gadu vecumā, kas notika Korkino pilsētas kultūras namā. 1976. gadā liktenis Viktoru aizveda uz Liepaju dienēt armijā. Tur viņš 3 gadus spēlēja saksofonu armijas orķestrī. Pēc armijas Viktors pabeidza J.Mediņa mūzikas koledžu, V. Zilpaušas vokālo klasi. Pēc koledžas beigšanas viņš septiņus gadus dziedāja Latvijas Nacionālās Operas korī. Pirmie solo koncerti notika 90-jos gados Vācijā. Tad arī izveidojās krievu romanču un tautas dziesmu programmas.