Ierasti Valsts svētkos, godinot un svinot mūsu neatkarību, ir vēlme vēsturisko lieliskumu meklēt arī starp mūsu līdzcilvēkiem.

Ir cilvēki, kuru ikdiena ir daudz mazi varoņdarbi un 17. novembrī Saulkrastu kultūras centrs un Saulkrastu novada dome viņiem teiks paldies, priecāsies par viņu darbiem un klausīsies viņu vārdos. 

Valsts svētku vadmotīvs ir izcilības Saulkrastos, kuras izrādās ir ļoti daudz. Caur dažādām paaudzēm starp saulkrastiešiem ir izcili mūziķi, spožas mākslas personības, kuras ikdienā ieskauj arhitektūras pērles. Martas Staņas projektētajā kultūras namā, kurš ievijies Pētera Gertnera video projekcijās, tiksies Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skolas izcilnieki ar saviem priekštečiem, Saulkrastu gada balvas ieguvējiem un aktrisi Mariju Bērziņu.

Šajā vakarā savīsies pagātne ar nākotni, mazajā zālē apskatāma Postažu dinastijas izstāde, pašu namu caurvīs īpaši šim vakaram radītas projekcijas, teiksim paldies par mūža ieguldījumu Saulkrastu bijušajam mēram Armandam Krūmiņam. Baudīsim Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skolas izcilnieku muzikālos priekšnesumus un mākslas darbus, bet nakti pavadīsim jautrā ballītē, kur uzstāsies “Pusnakts švītiņi” un DJ Chubrix.

Tiekamies svētkos!