Gada skaistākie un ģimeniskākie svētki jau pavisam tuvu, tāpēc 1. decembrī tiksimies Saulkrastu Meža parkā, lai labā noskaņojumā pavadītu laiku pirmās adventes svētdienā.

No 13:00 līdz 16:00 plaša svētku programma pašā Meža parka viducī.

Grupas “Radio trio” meitenes priecēs ar Ziemassvētku noskaņas koncertu, savukārt mazākos saulkrastiešus dažādās rotaļās iesaistīs atraktīvais Leļļu teātra aktieris Jānis Kirmuška.

Paralēli darbosies radošās darbnīcas – adventes vainagu darbnīca, “Grila skola” kopā ar kulinārijas blogeri Piparu aicinās bērnus uz Ziemassvētku burgernīcas meistarklasi un citas.

Īpašu Ziemassvētku laika sajūtu palīdzēs sajust mākslinieces Anitras Bērziņas veidotā instalācija “20+K+M+B+20”. Instalācija sastāv no trīs mājiņām, kas glabā sevī trīs austrumu gudro – Kaspara, Melhiora un Baltasara – Jēzum atnestās dāvanas.

Skatītājiem būs ļauts izdzīvot seno Bībeles stāstu, ielūkojoties katrā no šīm mājiņām un savām acīm ieraugot tajās paslēptās brīnumainās ķēniņu veltes – zeltu, vīraku un mirres! Iedvesmu šim neparastajam mākslas darbam māksliniece smēlusies no Kunga parādīšanās svētku tradīcijām, kas tautā tiek sauktas par Triju ķēniņu jeb Zvaigznes dienu.

Ziemassvētku noskaņu papildinās amatnieku un rokdarbnieku tirdziņš, kur plašā klāstā varēsi atrast pa kādai Ziemassvētku dāvanai mīļajiem.

Dienas noslēgumā, 17:00, pulcēsimies Saules laukumā un kopā iedegsim Saulkrastu lielo svētku egli.