27. jūlijā 22.00 Saulkrastu Pēterupes ev. lut. baznīcā Jānis Lūsēns, Evija Mundeciema un Pēterupes evaņģēliski luteriskā draudze ielūdz uz koncertu “Skaņas un noskaņas”. Ieeja koncertā par ziedojumiem.

Komponists Jānis Lūsēns savā intervijā laikrakstam Diena reiz minēja to, ka būtu labi, ja katrs mākslinieks, kurš piedzimis, audzis un ieguvis izglītību Latvijā, simtgades svētkos no sevis dāvinātu Latvijai un tās iedzīvotājiem kādu sava talanta izpausmi.
Skaņu laboratorija, ar gadu gaitā sakrātiem mūzikas instrumentiem, pārtapusi solo projektā “Skaņas un noskaņas”, ar kuru komponists viesosies Saulkrastu Pēterupes baznīcā 27.jūlijā plkst.22.00
Projektā piedalās Jānis Lūsēns (Una corda klavieres, cītarkokle, zvaniņi, sansula) un Evija Mundeciema (flauta, basa flauta, bansuri, īru flauta, zvaniņi, harmonijs, perkusijas, monohords)
Abi mūziķi satikušies komponista Jāņa Lūsēna izlolotajā instrumentalās mūzikas projektā “Aiz…mūzika vēlā vakarā”, kurš tika nominēts Latvijas mūzikas ierakstu gada balvai.
“Skaņas un noskaņas” ir dažādu skaņu, tembru saplūšana un mijiedarbība, kas rada interesantus tematiski skaniskus motīvus un skaņu laukus. Tas ir kā neliels ceļojums katra iekšējā pasaulē, kas caur personīgām asociācijām tuvina mūs mieram un ļaušanās priekam mūzikā. Pašam komponistam tā ir ikvakara atslodze un improvizācijas prieks.