17.aprīlī 16.00 kultūras namā „Zvejniekciems" Viktors Kozlitins akustiskā koncertā „Kinodziesmas un krievu romances" Biļešu iepriekšpārdošana k/n „Zvejniekciems" un Saulkrastu sporta centrā pie administratoriem, sākot no 7.marta. Ieejas biļetes 3 - 4 EUR.

 

 17.aprīlī 16.00 kultūras namā „Zvejniekciems” Viktors Kozlitins akustiskā koncertā „Kinodziesmas”

Biļešu iepriekšpārdošana k/n „Zvejniekciems” un Saulkrastu sporta centrā pie administratoriem, sākot no 7.marta. Ieejas biļetes 3 – 4 EUR.

Viktors Kozlitins dzimis 1957.gadā Urālos, Čeļabinskas apgabalā. Viņš dzied kopš bērnības, kā saka pats dziedātājs: „Uz skatuves es jūtos ļoti brīvi, uz dziedāšana vienmēr man ir sagādājusi milzīgu gandarījumu!” 1976.gadā liktenis Viktoru atveda uz Liepāju, jo tieši Liepājā pagāja V. Kozlitina dienesta gadi. Te 3 gadus viņš spēlēja saksofonu armijas orķestrī. Pēc dienesta armijā viņš pabeidza J.Mediņa mūzikas kolekdžu, V.Zilpaušas vokālo klasi. Pēc koledžas beigšanas 7 gadi aizritēja Latvijas Nacionālās operas korī; un tikai 20.gs. 90.gados V.Kozlitins uzsāka solo karjeru.

Mākslinieks viesojās Saulkrastos 2015.gada pavsarī ar sirsnīgu koncertu „Krievu romances”, tādēļ daudziem tā būs patīkama atkalredzēšanās ar V.Kozlitinu.

kozlitins