9. decembrī 16.00 Saulkrastu sporta centrā (Smilšu iela 3) uz Ziemassvētku ieskaņas koncertu aicina jauktais koris “Bangotne” un draugi! Koncerta 1. daļā ar populārākajām Ziemassvētku melodijām uzstāsies Rīgas 6.vsk. jauniešu  orķestris “Auseklītis” (diriģents Haralds Bārzdiņš), 2. daļā tiks atskaņota Dž. Rattera “Bērnu mesa” – diriģents Ēriks Kravalis.

9. decembrī 16.00 Saulkrastu sporta centrā (Smilšu iela 3) uz Ziemassvētku ieskaņas koncertu aicina jauktais koris “Bangotne” un draugi! Koncerta 1. daļā ar populārākajām Ziemassvētku melodijām uzstāsies Rīgas 6.vsk. jauniešu orķestris “Auseklītis” (diriģents Haralds Bārzdiņš).2. daļā tiks atskaņota Dž. Rattera “Bērnu mesa” – diriģents Ēriks Kravalis.

Šajā projektā piedalīsies apvienotie jauktie kori no trim Baltijas valstīm: Tartu jauktais koris “Vanemuine” (Igaunija), Mažeiķu jauktais koris “Draugyste” (Lietuva) un mājinieki – jauktais koris “Bangotne”, kā arī Rīgas KTMC “Ritums” jauktais koris “Skaņupe” un VEF KP jauktais koris “Fēnikss”, bērnu koris “Mirklis” un Rīgas 6.vsk kamerorķestris Haralda Bārzdiņa vadībā, LNO operas jaunā uzlecošā zvaigzne Laura Teivāne – soprāns, Jānis Almanis – Palmbahs – baritons.

Angļu komponista Džona Rattera “Bērnu mesa”tika uzrakstīta 2002. gada beigās, un 2003. gada februārī notika tās pirmatskaņojums Ņujorkas Karnegi Hall, kurā piedalījās bērnu koris, pieaugušo koris, soprāns, baritons un orķestris.

“Bērnu mesa” ir liturģija Missa brevis ar tradicionālajiem latīņuun grieķu mesu tekstiem, kuram pievienoti vairāki angļu dzejnieku poētiskie darbi. Pirmās un noslēguma daļas teksti ir bīskapa Tomasa Kena slavenās rīta un vakara himnas teksti. “Bērnu mesa” ir spēcīga un sentimentāla, tai ir iedvesmojošs spēks, ko sniedz mīlestība un cerība.

Ieeja koncertā 1 EUR, biļetes – stundu pirms koncerta.