Šodien no plkst. 11:30 – 16:00 Saulkrastu novada domes telpās 1. stāvā pieejami bankas Citadele pakalpojumi. Būs iespēja konsultēties ar bankas klientu apkalpošanas speciālistiem par sev aktuāliem finanšu jautājumiem.

Izbraukuma filiālē būs iespējams gan atvērt kontu un pieteikties sev piemērotākajai maksājumu kartei, gan saņemt konsultācijas un pieteikties citiem bankas pakalpojumiem.

“Līdz ar pavasara atnākšanu, arī cilvēki vēlas uzpost savu mājokli, veikt remontu, labiekārtot apkārtni, veikt dārza darbus. Citiem var būt aktuāla jauna auto, tehnikas vai nekustamā īpašuma iegāde. Uzņēmējiem vienmēr aktuāli ir jautājumi par papildu līdzekļiem uzņēmuma attīstībai, investīcijām vai apgrozāmajiem līdzekļiem.

Mēs ar prieku sniegsim informāciju par pieejamajiem kredītlīdzekļiem, līzingu, pensijas uzkrājumiem, maksājumu kartēm un citiem finanšu pakalpojumiem. Palīdzēsim ikvienam atrast sev piemērotāko risinājumu,” saka bankas Citadele Limbažu filiāles pārvaldniece Ilze Kalniņa.

Viņa atzīmē, ka bankas speciālisti interesentus iepazīstinās arī ar internetbanku un Citadeles mobilo lietotni, kur līdz ar tehnoloģiju attīstību attālināti ir pieejami teju visi ikdienas finanšu pakalpojumi. Pat maksājumu karti atsūtīs vai atvedīs klāt uz klientam ērtu adresi.

“Uz tikšanos 27. maijā!” aicina Ilze Kalniņa.

Saulkrastu Sociālā dienesta vārdā vēlamies aicināt izmantot bankas Citadele pakalpojumus arī sociālā dienesta klientus, jo kārtojot trūcīgās vai maznodrošinātās personas/ģimenes statusu saskaņā ar Ministru kabineta noteikumu Nr. 299 „Noteikumi par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu par trūcīgu” pantu: Nr.13.3Iesniedzējam ienākumu deklarācijai jāpievieno izrakstu no katra atvērtā kredītiestādes maksājuma vai pasta norēķinu sistēmas konta par pēdējo pilno triju kalendāra mēnešu ienākumiem un saņemtajiem maksājumiem pirms šo noteikumu 3.punktā minētā iesnieguma iesniegšanas.

No šī gada februāra sociālā dienesta rīcībā ir pieejama informācija par personas, kas prasa trūcīgas vai maznodrošinātas personas statusu, visiem atvērtajiem kontiem. Vēsturiski banka Citadele/Parex ir bijusi Saulkrastos, ir pārņēmusi arī daļu bijušās Latvijas Krājbankas klientu. Dienesta darbā ir nācies sastapties ar gadījumiem, kad klients pat ir aizmirsis par šāda konta eksistenci, bet likums prasa arī šī konta izdruku. Tāpēc aicinām izmantot šo pietuvināto iespēju saņemt konta izdruku, slēgt neaktīvu kontu, saņemt internetbankas lietošanas rīkus, lai turpmāk pats varētu sagatavot konta izdrukas aktīvam kontam, vai vienkārši pārbaudīt konta eksistenci.