SIA ZAAO (ZAAO) mērķis ir nodrošināt modernus atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus un sniegt klientiem kvalitatīvu servisu. Lai uzzinātu vērtējumu uzņēmuma darbībai un sniegtajiem pakalpojumiem, klienti aicināti paust savu viedokli, aizpildot ikgadējo ZAAO klientu aptaujas anketu.

ZAAO ir svarīgs klientu viedoklis, tas regulāri tiek analizēts, lai attīstītu uzņēmuma sniegtos pakalpojumus. ZAAO vēlas noskaidrot atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu saņēmēju viedokli par līdzšinējo sadarbību, saņemtajiem pakalpojumu veidiem un nepieciešamiem jauniem pakalpojumiem gan sadzīves atkritumu, gan otrreizējai pārstrādei derīga iepakojuma savākšanai. Klienti aicināti izvērtēt komunikāciju ar uzņēmumu, tostarp apkalpošanas kultūru, informācijas sniegšanas veidus, saturu un pieejamību. Tāpat klienti aicināti izteikt viedokli par ZAAO vides iniciatīvu “100 darbi Latvijai”.

Aptaujas anketu klienti saņem pa pastu kopā ar 2017.gada atkritumu apsaimniekošanas kalendāru. Aizpildītās anketas līdz 2017.gada 15.janvārim var atdot dažādos veidos – nodot atkritumu savācējmašīnu šoferiem, ienest ZAAO birojos Valmierā, Cēsīs, Limbažos, Saulkrastos, Balvos, atstāt EKO laukumu pārziņiem vai sūtīt pa pastu uz Valmieras biroju (SIA ZAAO, Rīgas iela 32, Valmiera, LV-4201), to var arī sūtīt pa faksu 64281251 vai skenētu uz e-pastu [email protected] Aptaujas anketu ērti var aizpildīt ZAAO klientu e-sistēmā.