Ja vēlies atpūsties skaistākā un sakoptākā pagalmā, un esi gatavs kopā ar saviem kaimiņiem to labiekārtot un pēc tam par to rūpēties, aicinām piedalīties Lielās Talkas Pagalmu Konkursā!

 

Un, iespējams, tieši Tavs pagalms kļūs par vienu no Lielās Talkas Pagalmu Sakopšanas kustības projekta pagalmiem, kur notiks Lielā Talka kopā ar profesionāliem ainavu arhitektiem un studentiem no Latvijas augstskolām!

 

 

 

Plašāku informāciju par Pagalmu konkursu un pieteikuma anketu atradīsi: www.talkas.lv

 

Lai piedalītos Pagalmu Konkursā:

– nofotografē pagalmu,

– sarīko kaimiņu tikšanos un apspriediet pagalma problēmas,

– apspriediet pagalma problēmas,

– vienojieties par vēlamajiem uzlabojumiem,

– noskaidrojiet pagalma zemes piederību un kaimiņu gatavību piedalīties talkā,

– esiet gatavi paši līdzdarboties – piedalīties pagalma projekta apspriešanā kopā ar ainavu arhitektiem, studentiem un Lielās Talkas Pagalmu Sakopšanas kustības organizatoriem, vienoties par vēlmēm un savākt kaimiņu parakstus pagalma labiekārtošanas projektam.

 

Bet galvenais – 2015.gada 25.aprīlī Lielās Talkas laikā  esiet gatavi ar entuziasmu, prieku un gandarījumu piedalīties  pagalma labiekārtošanos darbos (puķu, krūmu, kociņu stādīšana, rotaļlaukuma izveide, zemes līdzināšana, krāsošana, rakšana u.c. labiekārtošanas darbi), un pēc talkas uzņemties atbildību par pagalma tālāku uzturēšanu kārtībā.

 

Aizpildiet anketu un piesakieties Lielās Talkas Pagalmu Sakopšanas Konkursā!