Reizi gadā Saulkrastu uzņēmēju biedrība rīko aptauju, lai uzklausītu iedzīvotāju viedokli par Saulkrastu uzņēmējdarbības vidi, sniegtajiem pakalpojumiem, nepieciešamajiem jaunajiem pakalpojumiem, kā arī novērtētu Saulkrastu uzņēmumu līdzšinējo darbību un salīdzinātu aptaujas statistiskos rādītājus ar citiem gadiem.

Lai gan 2020.gads arī uzņēmējiem aizrit COVID-19 ietekmē, tomēr ļoti priecājamies par pozitīviem jaunumiem, īpaši par „Villa Gaida” (brīvdienu māja Rīgas ielā32), veikala „Rimi” (Rīgas ielā54), „DPD Latvija” pakomāta (Ainažu ielā20) atklāšanu un jauna bankomāta uzstādīšanu veikalā „Elvi” (Ainažu ielā28a).

Šis bija pirmais gads, kad pašvaldība izveidoja uzņēmējdarbības grantu un izsludināja finansējuma konkursu. Joprojām turpinām motivēt bankas, lai Saulkrastos uzstādītu arī skaidrās naudas iemaksas automātu.

Ar šo aicinām iedzīvotājus līdz 2020.gada 23.novembrim aizpildīt šo aptauju, izgriezt to un ievietot aptaujas urnās, kas ir pieejamas veikalā „top!” (Rīgas ielā 51), veikalā „Alk Outlet” (Ainažu ielā 20), veikalā „Elvi” (Ainažu ielā 28A) un veikalā „Mego” (Zvejniekciemā, Bērzu alejā 1). Elektroniski anketu ir iespējams aizpildīt ŠEIT

Ar cieņu

Artūrs Ancāns,

Saulkrastu uzņēmēju biedrības sekretārs