Kino bērniem – Arktikas sargi

Indija, UK, Ķīna, kanāda, Japāna, 2020

Filmas garums: 1h 32 min

Piedzīvojumu filma, komēdija, animācija

Režisors: Aaron Woodley

Polārlapsēns Sviftijs strādā Arktiskā pasta piegādes nodaļā un sapņo kādu dienu kļūt par labāko kurjeru visā Arktikā. Lai pierādītu, ka viņš uz to ir spējīgs, Sviftijs slepeni uzņemas vadību pār vienu no ragavām un dodas misijā nogādāt kādu noslēpumainu paciņu uz slepenu galamērķi. Viņš noklīst no maršruta un atklāj cietoksni, kurā mīt ļaundaris ar plāniem izkausēt Arktiku. Sviftijam jāsauc talkā draugi, lai apturētu draudīgo plānu un izglābtu Arktiku.

Filma dublēta latviešu valodā.

Filmu izrādīsim divos seansos –
24. maijā plkst. 13.00
31. maijā plkst. 14.30

Drošības apsvērumu dēļ un, lai neveicinātu pulcēšanos, biļetes aicinām iegādāties iepriekšpārdošanā, filmas izrādīšanas dienā biļetes nebūs iespējams iegādāties. Lūgums sagatavot precīzu naudu!

Vietu skaits ierobežots, lūgums pieaugušajiem kooperēties, lai pēc iespējas vairāk bērni varētu apmeklēt kino seansu.

Biļetes uz filmas seansiem ir iespējams iegādāties Saulkrastu kultūras namā, “Zvejniekciems”, Atpūtas ielā 1b, Zvejniekciems.
21. maijā un 22. maijā no plkst. 9.00 – 20.00
23. maijā no plkst. 10.00 – 15.00
No 25. maija
Darba dienās no plkst. 9.00 – 20.00
Brīvdienās no plkst. 10.00 – 16.00

Ieejas maksa – 2 eiro
Uzrādot 3+ Ģimenes karti, daudzbērnu ģimenēm – 1 eiro
Vietu skaits ierobežots, lūgums pieaugušajiem kooperēties, lai pēc iespējas vairāk bērni varētu apmeklēt kino seansu.

Ievērojot sanitāro protokolu, vienlaicīgi kino seansa laikā drīkstēs atrasties 25 personas. Sēdvietas būs izvietotas ar 2 metru distanci un tiks ierādītas rindas kārtībā. Vienas mājsaimniecības locekļi drīkstēs sēdēt blakus. Maksimālais apmeklētāju skaits uz vienu seansu – 25!

Aicinām būt atbildīgiem un rūpēties par savu un citu drošību, neapmeklēt kultūras namu, ja Jums ir paaugstināta ķermeņa temperatūra, jāievēro pašizolācija un/vai karantīnas stāvoklis. Seansā netiks ielaistas personas ar elpceļu infekcijas pazīmēm