1.decembrī pie Saulkrastu vidusskolas tika atklāts sporta laukums – vaļēja daudzfunkcionāla sporta arēna. Ziemā, saglabājoties piemērotiem laika apstākļiem, tajā varēs uzsaldēt ledus kārtu, tādejādi izveidojot slidotavu, savukārt vasaras sezonā arēna būs piemērota roller hokeja, mini futbola, basketbola, tenisa, florbola, u.c. komandu spēlēm. Turpat blakus ierīkots arī tāllēkšanas sektors.

 

Līdz šim Saulkrastu vidusskolas bērniem kvalitatīva sportošana āra apstākļos tikpat kā nebija iespējama, kā tiks piepildīta daudzu iedzīvotāju vēlme, kuri pagājušajā gadā parakstījās par slidotavas izveidi Saulkrastos. Pašvaldības izstrādātais projekta pieteikums guva atbalstu, un palīdzot Saeimas deputātiem Edvardam Smiltēnam un Hosam Abu Meri, šim mērķim tika piešķirts daļējs valsts līdzfinansējums. Savukārt hokeja vārtus uzdāvināja Saulkrastu uzņēmējs Anrī Kursītis.

 

Kādreiz asfaltētā un jau sabrukušā sporta laukuma vietā tagad ir izveidots jauns asfalta seguma laukums, uz kura izbūvēta 15×30 m arēna ar 1 m augstām sānu malām. Arēnas galos izvietoti basketbola grozi, un tās vidū ir noņemami stabi ar tenisa tīklu.

 

Tāpat blakus arēnai ir izveidots ieskriešanās celiņš ar tāllēkšanas bedri, kā arī ierīkota lietusūdens atvades sistēma, apgaismojums, uzstādīti soliņi un velo turētāji.

 

Sporta laukums būs pieejams ne vien Saulkrastu vidusskolas vajadzībām – to varēs izmantot ikviens sportotājs.

 

Būvniecības darbus uzsāka š.g. oktobra sākumā. Tos veica SIA Buildimpeks par kopējo summu 76 607,88 eiro.

 

 

Foto no laukuma atklāšanas apskatāmas https://www.saulkrasti.lv/index.php/lv/galerija