Saulkrastu slimnīca paziņojums

Covid-19 konstatēts PSIA “Saulkrastu slimnīca” 8 darbiniekiem un 9 pacientiem, kā arī Sociālās aprūpes mājas 2 darbiniekiem un 7 klientiem.
Informējam, ka darbinieku un klientu testēšana tika veikta nekavējoties pēc tam, kad Sociālās aprūpes mājā vienam klientam tika konstatēts Covid-19, par ko tika saņemts signāls no Gaiļezera slimnīcas. Situācija ir bīstama ar to, ka šobrīd konstatētajos 26 Covid-19 gadījumos vīrusa simptomi nav novēroti, līdz ar to, ir īpaši svarīgi apzināt kontaktpersonas, lai veiktu kontaktpersonu pārbaudi.

Šobrīd PSIA “Saulkrastu slimnīca” un Sociālās aprūpes mājas vadītājas sadarbojas ar slimību profilakses un kontroles centru, lai pieņemtu lēmumus par turpmāko abu iestāžu darbību, traumpunkta darbību, slimnīcas telpās esošo pakalpojumu sniedzēju darbību.

Aicinām PSIA “Saulkrastu slimnīca” un Sociālās aprūpes mājas klientus tuvākajā laikā (līdz turpmākai informācijai) neapmeklēt mūsu iestādes, ievērot visus valstī noteiktos drošības līdzekļus.

Notiek nopietns darbs, lai pieņemtu lēmumus par rīcību tuvākajās dienās, informācija sekos.

Neskaidrību gadījumā lūgums sazināties ar PSIA “Saulkrastu slimnīca” administrāciju pa tālruni 67952700, kā arī SPKC informatīvo tālruni Covid-19 jautājumos: 67387661 darba dienās, laikā no 08:30 līdz 17:00 (pārtraukums no 12:30 līdz 13:00).

Santa Ancāne
PSIA “Saulkrastu slimnīca”
valdes locekle