Decembra sākumā ekspluatācijā ir nodota Bīriņu iela. Ielas rekonstrukcijas darbi norisinājās posmā no A.Kalniņa ielas līdz Ainažu ielai, kas ir nozīmīgs savienojums no Saulkrastu dzelzceļa stacijas līdz novada centrālai ielai, Saules laukumam un pludmalei.

Būvdarbu laikā ir rekonstruēts ceļa segums, izbūvēta plaša ietve, ierīkota lietusūdens novadīšanas sistēma. Lai nodrošinātu ērtāku pretimbraucošu automašīnu satiksmi, ir paplašināta ceļa braucamā daļa. Atbilstoši mūsdienu prasībām ir pārbūvēts Bīriņu un L.Paegles ielas krustojums, kas iepriekš bija izbūvēts šaurā leņķī un satiksmes dalībniekiem nepārredzams un nedrošs. Ielas garumā ir izbūvētas vairāk nekā 80 autostāvietas, tādejādi daļēji risinot autostāvietu trūkumu Saulkrastu centrā, īpaši vasaras sezonā.

Ielas pārbūves darbi tika veikti par 454351,08 eiro, no tiem Eiropas rekonstrukcijas un attīstības fonda finansējums – 285141,70 eiro. Būvdarbus veica SIA “Buildimpeks”.

Ielas rekonstrukcijas darbi norisinājās projekta „Uzņēmējdarbības izaugsmei nepieciešamās infrastruktūras attīstība Saulkrastu novadā” (Nr. 3.3.1./17/I/040).