Godātie Saulkrastu novada iedzīvotāji! Pienācis gada pēdējais mēnesis - laiks, kad dabā iestājas miers, un pierimstot ikdienas steigai, arī mēs varam atskatīties uz aizgājušo gadu, izvērtēt padarīto un plānot jaunus darbus. Šis ir laiks, kad varam atļaut sev brīdi atelpai, pabūt kopā ar tuvajiem, izjūtot un dodot mīlestību viens otram.

 

 

Tieši Ziemassvētki un gada noslēgums ir došanas un saņemšanas laiks, kas visvairāk apliecina mūsu doto un rada prieku par saņemto. Tādēļ aicinu ikvienu, būsim dāsni viens pret otru, vēlēsim labus vārdus un veiksmi, darīsim labus darbus. Priecāsimies par padarīto, par saviem, bērnu, tuvinieku, kaimiņu panākumiem, par novadu un mūsu valsti!


 

Saulkrastu novada domes vārdā vēlos izteikt pateicību visiem par devumu – gan lieliem, gan maziem, kuri ieguldījuši savu enerģiju, darbu, brīvo laiku mūsu kopējās lietas, mūsu novada attīstībā un izaugsmē, novada vārda skandēšanā Latvijā un ārpus tās.

 

Mīļie draugi! Šajā pirmssvētku laikā vēlu Jums un Jūsu tuviniekiem stipru veselību, labklājību un ticību saviem spēkiem! Lai miers un saticība Jūsu ģimenēs!

Gaišus un priecīgus svētkus! Lai jaunajā gadā izdodas viss iecerētais!

 

Ervīns Grāvītis,

Saulkrastu novada domes priekšsēdētājs