Ceturtdien, 21.martā plkst.17:00 biedrība aicina un tikšanos ar Partnerības Sernikon pārstāvi Āri Ādleru, lai runātu par LEADER projektu iespējām, veidiem, kā iesaistīties biedrības darbā un to, kā uzlabot savas dzīves vietas vidi.

Sarunas ar Partnerību Saulkrastos notiks kafejnīcā “Pankūkotava”, Saulkrastu dzelzceļa stacijā, Alfrēda Kalniņa ielā 24A.

Sarunā aicināti piedalīties visi interesenti, kam dzīve, darbs vai atpūta saistīta ar Saulkrastiem. Tā kā viena no būtiskākajām tēmām ir finansējuma piesaiste, aicinām uz pasākumu tos iedzīvotājus un uzņēmējus, kam jau ir ideja projekta izstrādei (būs iespēja iepazīties ar projektu finansēšanas nosacījumiem), kā arī tos, kam vēl nav konkrēta projekta, bet ir vēlme iesaistīties attīstības procesos.

Līdz šim biedrība sabiedrības virzītas vietējās attīstības ietvaros atbalstījusi tādus projektus kā apartamentu viesnīcas izveide Saulkrastos, medicīnas centra būvniecība Carnikavā, prīkojuma iegāde orientēšanas sacensību aktivitātēm, publiskās infrastruktūras attīstība, baznīcas fasādes atjaunošana un citi projekti.

PPP biedrība “Sernikon” ir 2009. gadā dibināta organizācija, lai veicinātu un atbalstītu sabiedrības iesaistīšanos teritorijas attīstībā, izstrādātu un realizētu stratēģiju ilgtspējīgai novadu attīstībai, izmantojot sabiedrības līdzdalības principus, attīstītu sadarbību ar valsts, pašvaldību un nevalstiskajām organizācijām, uzņēmumiem un citām institūcijām Latvijā un ārvalstīs, veicinot Biedrības darbības teritorijas attīstību.

Vairāk par Partnerību “Sernikon” var uzzināt mājas lapā www.sernikon.lv, rakstot uz e- pastu [email protected], (tālr. nr. 20044241) vai biedrības sociālajā vietnē: https://www.facebook.com/biedribasernikon/

https://www.facebook.com/events/1980859641983607/