Saulkrastu Uzņēmēju konsultatīvā padome aicina 4. un 5. jūnijā  saulkrastiešus un pilsētas viesus uz pasākumu"Saulkrasti ierauj!", kad laikaposmā no plkst. 12:00-18:00 dalībniekiem jāapmeklē 22 kontrolpunkti saskaņā ar izveidoto karti.

 

Dalība pasākumā ir bez maksas, katrs dalībnieks var pretendēt uz 22 veicināšanas balvām 25 EUR apmērā, kā arī uz Saulkrastu Uzņēmēju konsultatīvās padomes lielo balvu.

Noteikumi:

1. Dalībnieks 2016. gada 4. vai 5. jūnijā, laikaposmā no plkst. 12:00 – 18:00 apmeklē kartē norādītos 22 kontrolpunktus – aktīvākos Saulkrastu uzņēmumus.

2. Katrā kontrolpunktā dalībnieks iztur uzņēmēja uzdoto pārbaudījumu, saņem atzīmi uz bukleta, ka pie uzņēmēja ir bijis un pārbaudījumu godam izturējis.

3. Atstāj pozitīvu iespaidu uz uzņēmēju (ar aktivitāti, atraktivitāti, tērpu, draugu vai ģimenes loka kuplumu, vecumu – citādi, kā izdomā), lai uzņēmējam vieglāk izvēlēties dalībnieku – veicināšanas balvas saņēmēju. Kopā ir 22 veicināšanas balvas – no katra uzņēmuma pa vienai!

4. Dalībniekam pēc visu kontrolpunktu apmeklējuma jānodod ar uzņēmēju zīmogiem vai atzīmēm aizpildīto lapu 1. vai 2. kontrolpunktā līdz 2016.gada 5. jūnija plkst. 19:00, pirms tam pārliecinoties, ka visos 22. kontrolpunktos ir saņemti uzņēmēju zīmogu nospiedumi vai atzīmes, lapas apakšā jāpieraksta dalībnieka vārds, uzvārds un tālruņa numurs.

5. Lielo Saulkrastu Uzņēmēju konsultatīvās padomes balvu piešķir izlozes kārtībā.

 

Saulkrasti ierauj 1