28. oktobrī slimnīcā tika konstatēta apjomīga Covid-19 vīrusa izplatība, kā rezultātā ir inficēti vismaz 26 cilvēki, tajā skaitā, 10 darbinieki.

Reaģējot uz šo ārkārtas situāciju, esam pieņēmuši lēmumu par dienas stacionāra un traumpunkta slēgšanu no 29. oktobra līdz 9. novembrim. Esam apzinājuši lielāko daļu kontaktpersonas, kurām sadarbībā ar Slimību profilakses un kontroles centru tiek lūgts veikt Covid-19 testu.

Īpaši aicinām pieteikties tos pacientus, kuri laikaposmā no 23.10.2020-26.10.2020 apmeklējuši Saulkrastu slimnīcas traumpunktu vai ķirurgu konsultācijas. Uzziņas tālruni Covid-19 jautājumos: 67387661 darba dienās, laikā no 08:30 līdz 17:00 (pārtraukums no 12:30 līdz 13:00). PSIA “Saulkrastu slimnīca” administrācijas uzziņu tālrunis: 67952700

Lai nodrošinātu pakalpojumu sniegšanu citiem cilvēkiem, kuriem nepieciešama medicīniskā aprūpe vai konsultācijas, ievērojot visus drošības pasākumus, turpinās darboties Saulkrastu poliklīnika, kurā pieņems ģimenes ārsti un ārsti speciālisti pēc iepriekšējā pieraksta.

Pateicoties pakalpojumu daudzveidībai, Saulkrastu slimnīcā bijusi ļoti liela klientu plūsma, iespējams, tas ir bijis galvenais iemesls, kādēļ slimnīca pakļauta īpašiem riskiem.

Neskatoties uz drošības pasākumiem, kurus veicām saskaņā ar Veselības ministrijas un Nacionālā veselības dienesta norādījumiem, lēmums par visu darbinieku un visu pacientu Covid-19 testu veikšanu pieņemts pēc tam, kad tikām informēti par viena Sociālās aprūpes mājas klienta inficēšanos. Mūsu rīcība bijusi izlēmīga un nekavējoša, Saulkrastu slimnīca veic visu iespējamo, lai apturētu Covid-19 izplatību Saulkrastos.

Aicinām sabiedrību strikti ievērot sociālās distancēšanās noteikumus.

Santa Ancāne,

PSIA “Saulkrastu slimnīca” valdes locekle