Jau zināms, ka projekta Uzņēmējdarbības attīstībai nepieciešamās infrastruktūras attīstība Saulkrastu novadā (Nr. 3.3.1.0/17/I/040) ietvaros tiek pārbūvētas vairākas ielas. 

Lūdzam iedzīvotājus būt iecietīgiem un saprotošiem, jo nenoliedzami ielu remontdarbi rada daudz apgrūtinājumu, sevišķi Saulkrastos, kad tieši vasarā šeit ir liels cilvēku pieplūdums. Lai arī dažviet projekta realizācijas gaitā ir atklājušies sarežģījumi, kas nozīmē projekta termiņa pagarinājumu, tomēr būvnieki ziņo, ka dažas ielas tomēr izdosies pabeigt jau ātrāk. 

Informējam iedzīvotājus par projekta realizācijas gaitu, piedāvājot ieskatīties ielu pārbūves darba procesā.

Pagājušā gada nogalē veiktā OSTAS ielas pārbūve ļauj ērti piekļūt Skultes ostai un Zvejniekciema akmeņainajai pludmalei. Arī jaunizbūvētās NEIBĀDES un SVĒTKU ielas, kas atrodas Saulkrastu Meža parkā, šobrīd kalpo ne tikai daudzu iedzīvotāju nesteidzīgām ikdienas pastaigām, bet arī dažādu svētku svinēšanai, tirdziņiem un brīvdabas kino vakariem.

Svētku iela

Pavisam tuvu gala rezultātam šobrīd ir AKĀCIJAS iela. Tai ir uzklāta pirmā asfalta kārta. Būvdarbus plānots pabeigt līdz 5. augustam.

Akācijas iela

UPES un MELNSILA ielās, kā arī JŪRAS prospektā būvdarbi ir jāveic līdz septembra beigām, taču būvnieki ziņo, ka, ja neradīsies neparedzēti sarežģījumi, tad MELNSILA ielu izdosies pabeigt jau krietni ātrāk, augusta beigās.

Upes iela un Melnsila iela

Jūras prospekts

BĪRIŅU ielā pagarināts termiņš sakarā ar to, ka jāveic elektrības balstu pārcelšana, un, lai to izdarītu, nepieciešams izstrādāt tam atsevišķu projektu. Tāpēc diemžēl šobrīd nevar paredzēt, kad tieši plānots pabeigt BĪRIŅU ielu.

Bīriņu iela

Vēlreiz aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem un atvainojamies par sagādātajām neērtībām ielu un ceļu remontdarbu laikā! Mēs visi vēlamies Saulkrastus redzēt skaistus un sakoptus, tāpēc strādājam, lai tie tādi arī būtu!