SAULKRASTU KULTŪRAS CENTRS:

Mūsdienu deju grupa FRACTUS (bērni, pusaudži) k/n „Zvejniekciems”

Sandra Ozola-Ozoliņa (mob. tālr. 29130381)

Pirmdienās 16.00 – 18.00, ceturtdienās 16.00 – 18.00

Sestdienās 15.00 – 17.00

Mūsdienu deju grupa FRACTUS (senioru grupa) k/n „Zvejniekciems”

Sandra Ozola-Ozoliņa (mob. tālr. 29130381)

Trešdienās 14.00 – 16.00, sestdienās 10.00 – 12.00

Rokdarbnieku kopa KRUSTAINES Saulkrastu „Jauniešu māja” (Raiņa iela7)

Guna Lāčauniece (mob. tālr. 26357992)

Mēneša pirmajā un trešajā trešdienā no 18.00

Jauktais koris ANIMA Saulkrastu domes zāle (Raiņa iela8)

Laura Leontjeva (mob. tālr. 26398719)

Otrdienās 19.00 – 22.00, ceturtdienās 19.00 – 22.00

Jaukais koris BANGOTNE Saulkrastu domes zāle(Raiņa iela8)

Diriģents Ēriks Kravalis (mob. tālr. 26113482)

Pirmdienās 19.00 – 22.00, trešdienās 19.00 – 22.00

Vokālais ansamblis DZĪLE k/n „Zvejniekciems”

Vadītājs Jānis Lucāns (mob. tālr. 29262696)

Piektdienās no 18.00

Folkloras kopa DVĪGA k/n „Zvejniekciems”

Vadītāja Antra Deniškāne (mob. tālr. 26323926)

Otrdienās 18.30 – 21.00

Senioru deju kolektīvs SAULGRIEŽI k/n „Zvejniekciems”

Vadītāja Judīte Krūmiņa (mob. tālr. 29181986)

Otrdienās, ceturtdienās 19.00 – 21.00

Vidējās deju paaudzes kolektīvs „JŪRDANCIS” k/n „Zvejniekciems”

Vadītāja Judīte Krūmiņa (mob. tālr. 29181986)

Pirmdienās, trešdienās 20.00 – 22.00

Jauniešu deju kolektīvs „KRUSTU ŠĶĒRSU” k/n „Zvejniekciems”

Vadītāja Judīte Krūmiņa (mob. tālr. 29181986)

Pirmdienās, trešdienās 18.00 – 20.00, piektdienās 19.00 – 21.00

Pirmsskolas bērnu deju kolektīvs k/n „Zvejniekciems”

Vadītāja Alta Bringina (mob. tālr. 20382811)

Otrdienās 17.00 – 18.30

Ceturtdien 17.00 – 18.30

Pirmsskolas bērnu vokālā studija k/n „Zvejniekciems”

Vadītāja Dace Kalniņa (mob. tālr. 29428619)

Otrdienās 18.00 – 20.00

Trešdienās 18.00 – 20.00

Audēju kopa KODAĻA k/n „Zvejniekciems”

Vadītāja Asnate Grēve (mob. tālr. 29183736)

Individuālās nodarbības

Studija ULTRAMARĪNS k/n „Zvejniekciems

Vadītāja Māra Alena (mob. tālr. 26747798)

Svētdienās no 11.00

Koklētāju ansamblis SAULE k/n „Zvejniekciems”

Vadītāja Solveiga Ivanova (mob. tālr. 29985323)

Sestdienās 10.00 – 15.00

Līnijdeju grupa SUNBEACH

Vadītāja Alta Bringina (mob. tālr. 20382811)

Otrdienās 18.30 – 20.00

SAULKRASTU SPORTA CENTRS:

Vieglatlētika bērniem

Treneris Inesis Zaporožecs (mob. tālr. 28812356)

Otrdienās 16.30 – 19.00 Zvejniekcima vidusskolā, ceturtdienās 16.30 – 19.00 Saulkrastu sporta centrā

Basketbols bērniem

Treneri Anda Eibele (maksas) 1. – 4. klase (mob. tālr. 26141068) un Kristaps Ozoliņš 5. – 9. klase (mob. tālr. 26341143)

1. – 4. klase otrdienās 15.00 – 17.15, ceturtdienās 15.00 – 17.15, piektdienās 16.00 – 18.00 Zvejniekciema vidusskolā

5. – 9. klase otrdienās 18.00 – 19.30

Volejbols bērniem no 7 g.v.

Treneris Gunārs Lācis (mob. tālr. 26494597)

Ceturtdienās 15.00 – 16.00

Volejbols pieaugušajiem

Treneris Gunārs Lācis (mob. tālr. 26494597)

Pirmdienās 19.30 – 21.30 Zvejniekciema vidusskolā

Piektdienās 19.30 – 21.30 Saulkrastu sporta centrā

Džudo bērniem no 6 g.v.

Treneris Leonīds Kuzņecovs (mob. tālr. 29622889)

Otrdienās un ceturtdienās 16.00 – 17.30

Sports mazajiem no 3 g.v.

Skolotāja Dzintra Rēķe (mob. tālr. 29335863)

Pirmdienās un piektdienās 17.00 – 18.00

Kamaniņu sports

Trenere Aiva Aparjode (mob. tālr. 29234556)

Pirmdienās 15.20 – 17.00, trešdienās 15.40 – 18.00

Florbols bērniem

Treneris Ģirts Lūsis (mob. tālr. 29523559) pirmdienās un otrdienās 18.00 – 19.30

Treneris Martiņš Neilands (mob. tālr. 26891449) trešdienās 19.45 – 21.30

Futbols bērniem “Supernova” (maksas)

Treneris Jānis Enģelis (mob. tālr. 29667834)

Karatē (maksas)

Treneris Kaspars Riekstiņš (mob. tālr. 26478649) Otrdienās un trešdienās 20.00 – 21.30

Treneris Maksims Halatins (mob. tālr. 28226491) Pirmdienās 17.00 – 21.00, trešdienās 16.00 – 20.00 un sestdienās 11.00 – 13.30

Mūsdienu deju studija “Desperado” (maksas)

Trenere Inga Burkova (mob. tālr. 29877983)

Otrdienās 14.30 – 16.00 un 17.30 – 19.00, ceturtdienās 13.30 – 16.00 un 17.30 – 18.50

Sporta dejas pieaugušajiem (maksas)

Treneris Dainis Aparjods (mob. tālr. 29434433)

Nodarbības iedzīvotājiem bez trenera (svētdienās):

Volejbols 10.00 – 12.00

Basketbols 14.00 – 16.00

Futbols 18.00 – 20.00

Joga senioriem (maksas)

Skolotājas Inga Astašenko (mob. tālr. 29589565) un Zaiga Luriņa (mob. tālr. 29257444)

Trešdienās 10.45 – 12.15, ceturtdienās 12.00 – 13.00

JAUNIEŠU MĀJA:

Vingrošana un izzinošas sarunas māmiņām gaidībās

Trešdienās 12.30 – 14.00

Bēbīšu skoliņa pavisam maziņajiem (no 3 mēnešiem līdz 1.5 gadiem)

Trešdienās 11.00 – 12.00

Bēbīšu skoliņa mazuļiem no 1,5 – 4 gadiem

Otrdienās 10.00 – 11.00

Body Art Kids bērniem no 6 – 10 g.v.

Trenere Aiva Aparjode (mob. tālr. 29234556)

Pirmdienās 18.00 – 20.00

Funkcionālais treniņš pieaugušajiem

Trenere Aiva Aparjode (mob. tālr. 29234556)

Pirmdienās 19.00 – 20.00