Tuvojoties Līgo svētkiem, Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde ir apkopojusi statistiku par divu populāro vārdu – Jāņu un Līgu – īpašnieku skaitu. 
Statistika liecina, ka Iedzīvotāju reģistrā reģistrēti 50 453 Jāņi un 9 964 Līgas!

Mīļi sveicam arī mūsu novada Līgas un Jāņus!

Saulkrastu novada domes deputāti Līgu Vaideri un Saulkrastu novada domes Būvvaldes vadītāju Līgu Pilsētnieci!

Jāņi ir svētki, kas bagāti ar ticējumiem un rituāliem. Īpaša burvība šajos svētkos piemīt pilnīgi visam – gan zālēm, gan ūdenim, gan ugunij.
Šajā maģiskajā laikā vēlam smelties veselību, spēku un gaismu.

Jānis Serēgins

“Saulkrastu velosipēdu muzeja” dibinātājs, kādreizējais Saulkrastu domes priekšsēdētājs.

Līga Šarakova
Pirmsskolas izglītības iestādes “Rūķītis” medmāsa

Pašlaik PII “Rūķītis” medmāsa Līga rūpējas, lai bērniņi bērnudārzā justos moži un būtu veseli, risina bērnu ēdināšanas jautājumus, sastāda īpašās ēdienkartes. Viņas stingrā uzraudzībā ir bērnu apmeklējumi un dezinfekcijas līdzekļu kontrole. Labs padomdevējs medmāsa Līga ir grupu skolotāju palīgiem.

Jānis Veismanis

Saulkrastu jauktā kora “Bangotne” dibinātājs, komponists, muzikālās dinastijas aizsācējs.

Līga Priede

Saulkrastu vidusskolas skolotāja. Līga šajā laikā visiem novēl: “Vasaras saulgrieži ir vieni no gada skaistākajiem svētkiem – sēdēt ap ugunskuru, dziedāt dziesmas un būt kopā ar ģimeni un draugiem līdz pat Jāņu rīta saullēktam – tās ir atmiņas un sajūtas, pie kurām ir jauki sildīties visu gadu.. Novēlu visiem līksmu līgošanu!”

Jānis Lucāns

Vokālā ansambļa “Dzīle” ilggadējais vadītājs.

Jānis Daukša un Līga Zaļkalne

Brālis un māsa. Abi saimnieko “Baltajā veikalā”. Paralēli Jānis izved arī kādu tūristu grupu pa Eiropu, savukārt Līga palīdz risināt grāmatvedības jautājumus. Jāni daži atceras kā Saulkrastu vidusskolas skolotāju, bet Līgu no daudzajiem “Saulkrastu komunālservisā” nostrādātajiem gadiem. Kamēr Līga savu brīvo laiku velta ģimenei, Jānis met šautriņas, spēlē zoli vai meklē Saulkrastu vidu.

Jānis Teterovskis

Jānis ikdienā strādā SIA “Saulkrastu komunālserviss” par ražošanas tehniķi – izsniedz tehniskos noteikumus, lai mūsu novada iedzīvotāji var pieslēgties centralizētajiem ūdensapgādes un kanalizācijas tikliem; apseko objektus un palīdz cilvēkiem saprast, kā pareizi to visu izbūvēt.

Līga Vilcāne

Sirsnīga, smaidīga, dzīvespriecīga Saulkrastu vidusskolas angļu valodas skolotāja.

Lustīgu līgošanu!

Apzināmies, ka nespējam nofotografēt visus dižos Jāņus un Līgas, kas ir mūsu novadā, bet šo tradīciju turpināsim arī citus gadus!

Foto: Pēteris Gertners