Saulkrastu uzņēmēju biedrība informē, ka pavisam drīz, 28. septembrī, notiks tirdzniecībā pieejamo Saulkrastu nekustamo īpašumu Atvērto durvju diena.

 

Ja jūsu rīcībā ir īpašums vai uzņēmējdarbība, kam meklējat pircēju vai investoru, aicinām uz e-pastu [email protected] līdz 16.septembrim nosūtīt šādu informāciju: 1) īpašuma adrese; 2) kadastra numurs; 3) platība; 4) citi parametri– īpašuma apraksts, kas ietekmē cenu; 5) jūsu kontaktinformācija (tālruņa numurs) un saistība ar īpašumu; 6) četras īpašuma fotogrāfijas; 7) cena.

Plānots, ka 28.septembrī Saulkrastus apmeklēs daudzi interesenti, kuriem ir vēlme iegādāties nekustamo īpašumu mūsu novadā.

Atvērto durvju diena, kurā apvienosim uzņēmēju, iedzīvotāju (īpašumu īpašnieku), nekustamo īpašumu kompāniju un kredītbanku iespējas, lai pievērstu potenciālo pircēju uzmanību Saulkrastu nekustamo īpašumu tirgum, ir labākais un lētākais veids, kā īpašumu pārdot.

Kas būs jādara dalībniekam? Nepieciešams nodrošināt savu vai sava pārstāvja klātbūtni Saulkrastos 28. septembrī no plkst. 10.00 līdz 17.00, kā arī jābūt sazvanāmam uz norādīto tālruni un gatavam izrādīt pircējiem savu īpašumu. Dalības maksa par vienu īpašumu ir 15eiro.

Jau iepriekš rakstījām: mūsu mērķis ir panākt, lai vienā dienā, kopīgi apvienojot spēkus un intereses, Saulkrastos ieplūstu investīcijas. Papildu informācija www.facebook.com/saulkrastuuznemeji