Noslēdzies Saulkrastu pašvaldības policijas rīkotais zīmēšanas konkurss “Tēls – talismans”, kura ietvaros Saulkrastu novada bērni un jaunieši tika aicināti iesūtīt savas idejas un radošos darbiņus par to, kāds varētu būt Saulkrastu pašvaldības policijas talismans.

Saulkrastu pašvaldības policija šogad svin savus pilngadības svētkus, un šis talismans būtu kā apsveikums policijai 18 gadu dzimšanas dienā. Kā jau zināms Saulkrastu pašvaldības policija nebūs vienīgie, kam šāds tēls – talismans radīts. Arī Valsts policijai ir savi talismani Runcis Rūdis un Bebrs Bruno.

Policijas tēli – talismani ir lieliski palīgi pasākumos, kur tie ļoti labi saprotas ar bērniem un palīdz izskaidrot svarīgas lietas par drošību un likumu. Talismani palīdz bērniem saprast, ka ar policiju var draudzēties un tā ir izpalīdzīga un atbalstoša.

Kopā pašvaldības policija saņēmusi 42 zīmējumus, kas tiks rūpīgi skatīti un vērtēti komisijas ietvaros un oktobra beigās tiks paziņoti konkursa uzvarētāji, kam tiks piešķirtas vērtīgās naudas balvas.

Pašvaldības policija saka lielu paldies visiem par dalību konkursā un ir pārliecināti, ka Saulkrasti tiks pie ļoti atraktīva un draudzīga talismana.

Pateicamies arī Saulkrastu uzņēmēju biedrības uzņēmējiem par balvu fondu.

Informāciju sagatavoja

Komunikācijas un tūrisma nodaļa

Foto: Pēteris Gertners