Š.g. 9.septembrī  Doles Tautas namā, Ķekavā norisināsies samits „ Rīgas reģiona NVO izaugsmei un attīstībai".Samita mērķis ir sekmēt pilsoniskās sabiedrības pašorganizēšanos Rīgas reģionā, sniedzot noderīgu informāciju un zināšanas par NVO darbībai būtiskām jomām - līdzdalība, projektu vadība, organizācijas tēla veidošana, resursu apzināšana un radošuma izmantošana organizāciju darbā.

 

 

 

NVO samits pulcēs aptuveni 100 dalībniekus no visa Rīgas reģiona un būs labs sākums jaunām un turpinājums iesāktai sadarbībai starp organizācijām reģionā iesaistot iedzīvotājus, risinot sabiedrībai aktuālus jautājumus un īstenojot kopīgus projektus.

 

Samita laikā būs iespēja iegūt detalizētu informāciju par sabiedrības līdzdalībasindeksu, kura ietvaros interaktīvā veidā cilvēks var pārbaudīt, cik sabiedriski aktīvs viņš ir, būs iespēja iegūt informāciju par Latvijas pilsoniskās sabiedrības attīstības tendencēm un gūt praktiskas iemaņas visās jomās, kuras tiks aplūkotas meistarklasēs, profesionālu un zinošu lektoru vadībā. Detalizētāku informāciju par meistarklasēm var skatīt programmā.

Pieteikties samitam var aizpildot pieteikumu anketu http://visidati.lv/aptauja/1102066371/  , līdz 2.septembrim!

 

Samita laikā aicinām atrast sadarbības partnerus, bet, lai to veiksmīgi paveiktu, aicinām aizpildīt kontaktu lapu un ņemt to līdzi uz samitu, kur būs iespējas to izmantot jaunu kontaktu veidošanai.

 

Samitu īsteno biedrība „Latvijas Pilsoniskā alianse” (eLPA) sadarbībā ar Ķekavas pagasta kultūras centru un Kultūras ministriju. 

 

Tuvāka informācija pa tālr. 67846464, epasts: [email protected] .

 

 www.nvo.lv