Vēl līdz 31.martam iespējams pieteikties dalībai Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Vidzemes nodaļas un Valmieras pilsētas pašvaldības rīkotajās “Vidzemes Uzņēmēju dienās 2017”, kas notiks no 19. līdz 21.maijam, Valmieras Kultūras centrā, Rīgas ielā 10, Valmierā.

Plānots, ka pasākumā piedalīsies vairāk nekā 200 dalībnieku, tādēļ aicinām izmantot iespēju un pieteikties gan uzņēmējus, gan amatniekus, lai parādītu Vidzemes iedzīvotājiem plašo preču un pakalpojumu klāstu. “Vidzemes Uzņēmēju dienas 2017” apmeklēs arī viesi no Igaunijas, Lietuvas, Krievijas, Baltkrievijas un arī Itālijas.

“Vidzemes Uzņēmēju dienās 2017” plānotas aktivitātes gan bērniem, gan pieaugušajiem, tostarp SIA “S Lauris” sadarbībā “VOLVO truck Latvija” organizēs akciju ar mērķi veicināt bērnu drošību uz ceļiem. Ar īpaši sportiskām aktivitātēm apmeklētājus izklaidēs Vidzemes olimpiskais centrs. Kā ik gadu izstādē būs loterijas, degustācijas un citas aktivitātes. Dalībnieki piedāvās lieliskas atlaides, akcijas produktiem un pakalpojumiem.

Izstādi organizē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes nodaļa sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību. Pieteikties vēl iespējams zvanot pa tel.20264530 vai rakstot e-pastu [email protected]