Teju divas trešdaļas jeb 64% Latvijas skolu un bērnudārzu jau reģistrējušies izglītības atbalsta programmai "Savai skolai", lai jau pavasarī savā īpašumā iegūtu bumbas, mūzikas centrus, printerus, datorus un citas mācību procesa modernizēšanai nepieciešamās lietas. No Saulkrastu novada programmai reģistrējusies Zvejniekciema vidusskola un Saulkrastu pirmsskolas izglītības iestāde "Rūķītis".

 

Izglītības atbalsta programmā “Savai skolai” var piedalīties visas Latvijas pirmsskolas izglītības iestādes, skolas, profesionālās izglītības iestādes jeb arodskolas, kā arī privātie bērnudārzi.

 

Laika posmā no šī gada 2.novembra līdz nākamā gada 7.februārim iedzīvotāji par katru pirkumu “Maxima Latvija” veikalos vērtībā virs 7 eiro saņem uzlīmes, ko tālāk var novirzīt sevis izvēlētai izglītības iestādei, lai tā varētu savā īpašumā iegūt kāroto inventāru. Izglītības iestādes izvēlēto inventāru saņems bez maksas.

 

Visaktīvāk programmā “Savai skolai” iesaistījušās reģionālās skolas un bērnudārzi jeb 85% no visām reģistrētajām izglītības iestādēm. 51% reģistrēto mācību iestāžu ir reģionu skolas, bet 34% – reģionu bērnudārzi.