Biedrība aicina iesaistīties “Sernikon” darbā visus tos uzņēmējus, biedrības un aktīvos iedzīvotājus, kuru dzīve, darbs vai atpūta ir saistīta ar Carnikavas vai Saulkrastu novadu.  

21. februārī notiks biedrības kopsapulce, kurā organizācijas biedri runās par līdz šim paveikto un vienosies par nākotnes plāniem, kas, cita starpā, saistīti ar jaunu projektu konkursu izsludināšanu Carnikavas un Saulkrastu novada uzņēmējiem, biedrībām un pašvaldībām. Lai arī biedru sapulcei aicināti pievienoties visi interesenti, balsstiesības būs tikai tās biedriem, taču par biedru var kļūt jebkurš interesents, aizpildot pieteikuma anketu. Biedra statuss partnerībā sniedz vairākus ieguvumus – biedri var iniciēt pārmaiņas un piedalīties Carnikavas un Saulkrastu novadu attīstības procesos, saņemt informāciju par biedrības jaunumiem, pasākumiem un projektu konkursiem, iepazīties ar citiem aktīviem teritorijas iedzīvotājiem un uzņēmējiem.

Interesentus, kas vēlas uzzināt vairāk par biedrību “Sernikon”, aicinām izmantot iespēju tikties ar biedrības pārstāvjiem klātienē. Partnerības komanda, sākot no 2019. gada 28. februāra, katru ceturtdienu dosies uz kādu no apdzīvotām Carnikavas un Saulkrastu novados. Tuvāko Sarunu ar partnerību laika grafiks ir sekojošs:

28. februāris (Kalngale)

7. marts (Zvejniekciems)

14. marts (Carnikava)

21. marts (Saulkrasti)

Ja vēlies pieteikt partnerības vizīti arī savā apdzīvotajā vietā, raksti – [email protected] – vai zvani uz tālruni 20044241. ‍Būsim priecīgi tikšanās grafiku turpināt, sākot no 28. marta!

Vairāk par biedrību un veidu, kā iesaistīties, uzzināsi biedrības mājaslapā: www.sernikon.lv vai sekojot biedrības Facebook lapai https://www.facebook.com/biedribasernikon/.