No 27. – 31.martam Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) Siguldas filiāle, Siguldā Dārza ielā 2a,aicina piedalīties e-pakalpojumu nedēļā.

  • 27.martā plkst.11.00 informatīvā diena par NVA sniegtajiem pakalpojumiem bezdarbniekiem un darba meklētājiem;
  • no 28.marta līdz 30.martam atvērto durvju diena darba devējiem, darba meklētājiem un visiem citiem interesentiem par NVA pakalpojumiem;
  • 31.martā plkst. 11.00 informatīvā diena jauniešiem par NVA sniegtajiem pakalpojumiem un e-pakalpojumiem Siguldas novadā.

Plašāka informācija par NVA un tās sniegtajiem pakalpojumiem pieejama mājas lapā: http://www.nva.gov.lv .

NVA pakalpojumus iespējams saņemt arī tiešsaistē – pašapkalpošanās portālā: https://cvvp.nva.gov.lv/#/pub/ . Autorizējoties minētajā vietnē, klients var izveidot savu CV, pieteikties piedāvātajiem pasākumiem, konsultācijām, veikt testus, kā arī saņemt citus e-pakalpojumus.

Jaunums! Kopš šī gada klientiem ir pieejami e-apmācības moduļi «Motivācijas vēstules sagatavošana un sagatavošanās darba intervijai», kas pieejami pašapkalpošanās portālā:

www.nva.gov.lv → NVA interneta vietne→ “CV un vakanču portāls” →“Pieslēgties”→ Autorizējas portālā Latvija.lv→ E-pakalpojumi → E-apmācība “Uzsākt apmācību”→ Jāizpilda zināšanu pārbaudes tests