Kopš aizvadītā gada decembra SIA “Saulkrastu komunālserviss” klientiem ir pieejamas mūsdienīgo tehnoloģiju iespējas un priekšrocības. Par inovācijām un tehnoloģiju pielietošanu ikdienas darbā stāsta uzņēmuma vadītāja Raimonda Kosmane un Bill.me projektu vadītāja Alisa Dudareva.

Kāds ir galvenais sadarbības mērķis?

RK – SIA “Saulkrastu komunālserviss” prioritāte vienmēr ir bijusi klientu apkalpošana. Veiksmīga komunikācija starp uzņēmumu un iedzīvotājiem ir ārkārtīgi būtiska, jo mums ir svarīgi ātri reaģēt uz jebkuru nestandarta situāciju un pieteiktās problēmas atrisināt iespējami operatīvāk. Ir patīkami, ka mūsu klienti pozitīvi novērtē uzņēmuma darbu, taču to var panākt, tikai attīstoties un klienta saziņu ar uzņēmumu padarot vēl ērtāku. Mūsdienīgas tiešsaistes rēķinu apkalpošanas un saziņas platformas ieviešana bija paveikta ar mērķi nodrošināt mūsu klientiem vēl personiskāku apkalpošanu, vienlaikus uzlabojot pakalpojumu lietošanas pieredzi. Jaunajā sistēmā dzīvokļu īpašnieki var saņemt un apmaksāt rēķinus, nodot skaitītāju rādījumus un sekot tiem līdzi, uzdot jautājumus un saņemt atbildes no uzņēmuma speciālistiem. Platformu var izmantot arī viedierīcēs, jo katram lietotājam ir pieejama bezmaksas Bill.me lietotne.

Kas ir Bill.me platforma un kādas priekšrocības tā piedāvā?

AD – Bill.me ir mūsdienīgs, integrēts mākoņu tehnoloģijas risinājums, kas atvieglo un uzlabo uzņēmuma un klienta ikdienu. Lielākā daļa platformas lietotāju par vienu no ērtākajām priekšrocībām uzskata iespēju iesniegt skaitītāju rādījumus tieši mobilajā lietotnē. Vairs nevajag pierakstīt rādījumus uz papīra lapiņas, zvanīt vai rakstīt e-pastu, pāris klikšķi, un darīts. Vēl viena no iespējam, kas guvusi lielu atzinību lietotāju lokā, ir ziņojumu nosūtīšana un saņemšana. Mēs visi vēlamies ērti un ātri risināt sadzīves jautājumus, lai atbrīvotu laiku ģimenei un draugiem, saviem hobijiem. Tāpēc tik svarīga ir iespēja ātri sazināties ar apkalpojošo uzņēmumu un atrisināt problēmu. Bill.me gadījumā tas ir paveicams izmantojot lietotnē iestrādāto komunikāciju bloku. Un, protams, rēķinu saņemšana, pārskatīšana un apmaksa. Vairs nav jāpārbauda pastkastīte, nav jāmeklē rēķins, nav jāiet internetbankā, nav jāaizpilda maksājuma uzdevums. Ar Bill.me – viens klikšķis un rēķins ir apmaksāts. Daudzi lietotāji ir iecienījuši rēķinu automātiskās apmaksas iespēju, kad rūpes par ikmēneša maksājumiem pārņem platforma.

Kādas perspektīvas jūs saredzat šai sadarbībai?

RK – Informācijas tehnoloģijas veicina inovācijas, savukārt inovācijas rada jaunas klientu apkalpošanas iespējas. Mūsu mērķis ir panākt, lai tehnoloģiju izmantošana kļūst par SIA “Saulkrastu komunālserviss” ikdienas sastāvdaļu. Galvenie veicamie uzlabojumi saistīti ar veco risinājumu papildināšanu ar jaunākiem, ērtākiem un efektīvākiem.

Esam gandarīti, ka ar platformas izstrādātāju bija panākta vienošanās par pakalpojuma bezmaksas pieslēgšanu, izmantošanu un integrāciju mūsu grāmatvedības programmā. Tas nozīmē, ka mūsu uzņēmums un klienti saņem un izmanto jaunākās paaudzes tehnoloģijas risinājumu, neieguldot savus līdzekļus.

Jaunu sistēmu ieviešanas rezultātā SIA “Saulkrastu komunālserviss” darbs kļuva operatīvāks, efektīvāks un klientiem pieejamāks. Tas, savukārt, veicina klientu uzticību un pārliecību par uzņēmuma darbu. Ne mazāk svarīgs tiešsaistes platformas izmantošanas aspekts ir dabas resursu aizsardzība, jo, neizmantojot papīra formātu, mēs visi kopā saglabājam mūsu nākotnes kopējo vērtību – dabu.