Kā ik rudeni, Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienas svinību reizē, Saulkrastu novada dome pasniegs Atzinības rakstus un naudas balvas tiem, kuru profesionālais darbs un ieguldījums kopējā labklājībā šogad ir augstu novērtēts.

  • Par veiksmīgu darbu tūrisma uzņēmējdarbībā nominācijā “Uzņēmējdarbība” apbalvos peintbola parka un kempinga “Bušas” izveidotājus un īpašniekus Andri un Andu Burbergus.
  • Par atbildīgu, pašaizliedzīgu un profesionālu darbu nominācijā “Sociālā aprūpe” apbalvos Saulkrastu sociālās aprūpes mājas kolektīvu.
  • Īpašajā gada nominācijā apbalvos Valsts glābšanas un ugunsdzēsības dienesta Rīgas reģiona pārvaldes Saulkrastu daļas ugunsdzēsējus glābējus: Kasparu Kūkoju, Svjatoslavu Lukjanoviču, Dzintaru Rudzīti un Normundu Ceplīti. Pateicoties viņu operatīvai un drosmīgai rīcībai, šī gada vasarā tika izglābti divi cilvēki.
  • Nominācijā “Par mūža ieguldījumu” sveiks bijušo Saulkrastu novada domes priekšsēdētāju un deputātu, ilggadēju Saulkrastu slimnīcas vadītāju Armandu Krūmiņu.

Apbalvošanas pasākums notiks svētku sarīkojuma laikā svētdien, 17. novembrī, plkst. 19.00 k/n “Zvejniekciems” Atpūtas ielā 1b, Zvejniekciemā.