No šodienas Saulkrastos uzsāk Baltijas ielas rekonstrukciju, kas turpināsies līdz pat septembra vidum.  Iedzīvotāji aicināti ar izpratni un pacietību izturēties pret neērtībām, kas radīsies saistībā ar ielas pārbūvi, jo darbi notiek Saulkrastu iedzīvotāju labā.

Baltijas ielas rekonstrukcijas laikā iedzīvotājiem nāksies pievērst uzmanību satiksmes ierobežojumiem. Galvenokārt tas attieksies uz personīgā transporta kustību un automašīnu novietošanu pārbūvējamos ielas posmos un tiem pieguļošajā teritorijā. Kā norāda Saulkrastu novada domes priekšsēdētāja vietnieks Bruno Veide: “Piekļuve īpašumiem tiks nodrošināta visu būvdarbu veikšanas laiku. Gribētu lūgt nepārkāpt izvietoto ceļa zīmju prasības, būt saprotošiem gan vietējiem iedzīvotājiem, gan pilsētas viesiem.“

Pašvaldība 2019. gadā uzsāka darbu pie projekta, kad tika rīkota publiskā apspriešana ar vietējiem iedzīvotājiem, kā arī vērtētas ielas, kuras primāri nepieciešams pārbūvēt.

Jāatzīmē, ka projekta mērķis ir atbalstīt investīcijas publiskās ceļu infrastruktūras kvalitātes uzlabošanai lauku teritorijās, lai veicinātu uzņēmējdarbību un saglabātu apdzīvotību.

Kā norāda Novada attīstības nodaļas vadītāja Mārīte Petruševica; “Pārbūves laikā plānota ielas pārbūve 600 metru garumā, tiks izbūvēta jauna apgaismes līnija, veikta sāngrāvju tīrīšana un rakšana, kā arī iela tiks apstrādāta ar bitumena emulsiju. Šī ielas pārbūves darbi tiek īstenoti Lauku atbalsta dienesta līdzfinansētā projekta “Saulkrastu novada grants ceļu pārbūve” ietvaros.”

Ar satiksmes ierobežojumiem iepazīties ŠEIT