Vai esi ko dzirdējis par Eiropas Savienības programmu "Erasmus+: Jaunatne darbībā"? Tev ir ideja, bet nepieciešams atbalsts starptautiska projekta sagatavošanā? Vēlies uzlabot projekta rakstīšanas prasmes? Aicinām piedzīvot vērienīgo Projektu nakti – 24 h ilgās interaktīvās apmācībās!

 

 

Projektu nakts 2015 notiks no 21. līdz 22. augustam, skaistā, ērti sasniedzamā vietā Babītes novadā – viesu namā “Vecupenieki”. Adrese: Spuņciems, Babītes pagasts, Babītes novads. Nokļūšana ar Rīga – Ventspils, Rīga – Talsi, Rīga – Kandava – Kuldīga, Rīga – Tukums tālsatiksmes autobusiem. Sākuma pietura – AS “Rīgas starptautiskā autoosta), gala pietura – Spuņupe (Salas pagasts).

 

Kas aicināti piedalīties? Jeb Projektu nakts 2015 dalībnieku profils: jaunieši un jaunatnes jomā strādājošie. Iepriekšēja projektu pieredze nav obligāta, bet vēlams, lai ir padomā projekta ideja, kuru varētu īstenot programmā “Erasmus+: Jaunatne darbībā”.

Kādēļ piedalīties?

– Tā ir iespēja attīstīt un uzlabot savu projekta ideju.

– Lai veidotu izpratni par jaunatnes jomas projektu būtību un mērķiem.

– Varēsi saņemt treneru atbalstu nepieciešamo zināšanu apguvē.

– Tā ir reāla iespēja saņemt programmas “Erasmus+” administratīvās komandas konsultācijas.

– Lai reāli sagatavotos “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektu iesniegšanai nākamajam projektu iesniegšanas termiņam – 1. oktobrim.

Apmācības notiks 24 h, tāpēc svarīgi, lai dalībniekiem būtu iespēja piedalīties visu laiku! Apmācības ir BEZ MAKSAS, tikai pašam jānokļūst līdz norises vietai!

Kā pieteikties? Aizpildot anketu elektroniski līdz 2015. gada 24. jūlijam šeit: http://goo.gl/forms/zPqiHdDbwp