Šodien, īsi pirms jaunā Rimi Mini veikala atklāšanas Saulkrastos, pateicības vārdus un laba vēlējumus Saulkrastu novada domes priekšsēdētājs Normunds Līcis izteica projekta attīstītājam Gunāram Kārkliņam no SIA “Ciemupe”, Rimi Latvia vecākajam projektu vadītājam Uldim Ozoliņam, SIA “Bukoteks” izpilddirektoram Pēterim Nartišam, būvdarbu vadītājam Gatim Bērziņam un būvuzraugam Jānim Apsītim.

Projekta attīstītājs G. Kārkliņš teic, ka pats nākot no Kurzemes puses, bet pirms pusotra gada viņa paziņa esot piedāvājis iegādāties īpašumu Saulkrastos, Rīgas ielā 54, kur jau esot bijis pārtikas veikals. Attīstītājs “paldies vārdus” par atsaucību un pozitīvo sadarbību izteica Saulkrastu novada domei, būvvaldei, Rimi Latvia pārstāvjiem un būvkompānijai, jo viss būvniecības process esot noritējis veiksmīgi un darbi pabeigti kvalitatīvi un laicīgi.

Atklāšanas dienā Rimi Latvia vecākais projektu vadītājs Uldis Ozoliņš klātesošos iepazīstināja ar veikala telpām, stāstīja par būvniecības tapšanas gaitu un norādīja, ka jaunajā veikalā uzstādītas trīs pašapkalpošanās kases, kas Saulkrastos ir jaunums, jo līdz šim nevienā pilsētas veikalā šādas kases nebija pieejamas.

Jaunais veikals nodrošinās 15 darbavietas Saulkrastu un tuvākās apkaimes iedzīvotājiem, kā arī priecājamies, ka Rimi Latvia vecākais projektu vadītājs ir saulkrastietis Uldis Ozoliņš.

Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Regīna Ikala informē, ka Rimi veikals Saulkrastos, Rīgas ielā 54. Tas ir piecdesmit otrais Mini formāta Rimi veikals Latvijā, un pirmais šī formāta veikals, kas izveidots saskaņā ar jauno dizaina konceptu – vieglāk pamanāmām norādēm, izceltiem produktiem – “Pasaules virtuve”, specializēta pārtika u.c., paplašinātu veikala ieejas zonu, trīs modernām pašapkalpošanās kasēm, ērtākiem un vieglāk vadāmiem iepirkumu ratiem.

Jaunā veikala tirdzniecības platība iekārtota 459,6 kvadrātmetros, bet stāvlaukumā paredzēta vieta 21automašīnai. Līdzās citiem jaunā dizaina koncepta uzlabojumiem veikalā būs zemāki plaukti, padarot tirdzniecības telpu pārskatāmāku. Savukārt atpūtas zonā ikviens ir laipni aicināts nobaudīt iegādāto kafiju un uzkodas.

Tāpat kā visās Rimi jaunatklātajās un atjaunotajās iepirkšanās vietās, arī šajā veikalā izmantots energoefektīvs un videi draudzīgs LED apgaismojums, kas ļauj ietaupīt 30% apgaismojumam nepieciešamās elektrības, kā arī īpašas aukstuma sistēmas, kas nodrošina energoefektīvu telpu apsaimniekošanu un uzturēšanu.

Šodien Mini Rimi Saulkrasti veikalā klientiem ir pieejami īpaši akcijas piedāvājumi, turklāt visi klienti, kuri šajā dienā iepirksies jaunajā veikalā, saņems Mans Rimi karti bez maksas.

Jaunais MR Saulkrasti gaidīs pircējus ik dienu no plkst. 8.00 līdz 22.00.

Kā sociāli atbildīgs darba devējs, Rimi ar vislielāko atbildību izturas pret savu darbinieku un klientu drošību, un labsajūtu. Tāpēc atgādinām, ka saskaņā ar 13.oktobrī valdības pieņemtajiem ierobežojumiem, no 2020. gada 14. oktobra līdz 6. novembrim sabiedriskās vietās, tajā skaitā arī Rimi veikalos, ir jālieto mutes un deguna aizsegi. Tāpat no 14. oktobra visos Rimi veikalos norit informatīvā kampaņa, kurā Latvijas iedzīvotāji tiek informēti par jauniem noteikumiem, lai ierobežotu vīrusa Covid-19 straujo izplatību.

No kreisās: būvuzraugs Jānis Apsītis, Saulkrastu novada domes priekšsēdētājs Normunds Līcis, projekta attīstītājs Gunārs Kārkliņš, Rimi Latvia vecākais projektu vadītājs Uldis Ozoliņš, SIA “Bukoteks” izpilddirektors Pēteris Nartišs, būvdarbu vadītājs Gatis Bērziņš.

Rimi Mini darbinieki, īsi pirms veikala atvēršanas.

Pirmais veikala pircējs.