Ņemot vērā klientu paradumus Saulkrastos, kad daudzi iedzīvotāji savos īpašumos galvenokārt atrodas nedēļas nogalēs, ir veiktas izmaiņas SIA ZAAO atkritumu konteineru tukšošanas grafikos. Turpmāk konteineru tukšošana tiks nodrošināta par divām nedēļas dienām vairāk kā līdz šim.

Aprīļa beigās klienti, uz kuriem attiecās minētās izmaiņas, pa pastu un elektroniski saņems jaunos konteineru tukšošanas grafika kalendārus.

 

 

Saulkrastu pilsētā konteineru tukšošana notiek pirmdienās, otrdienās, sestdienās, pēc individuāli sastādītiem grafikiem. Kooperatīvos konteineru tukšošana notiek sestdienās un svētdienās, ievērojot periodiskumu, kas noteikts slēdzot līgumu.

 

Konteineru tukšošanas dienas kooperatīvos:

Svētdienas:

– Ainava; Astra; Jubileja; Laima; Līči; Pabaži; Pēterupe; Priedes; Roze; VEF Biķernieki; VEF Pabaži; Veselība; Vēsma.

Sestdienās:

– Āres; Banga; Gaisma, Ķīšupe 1; Ķīšupe 2; Liepaine; Mežvidi; Saulainā Ieleja; Saulīte; Selga; Silmala; Vega; Zeme.

 

Atgādinām, ka ZAAO nodrošina SMS pakalpojumu – klients dienu pirms konteinera tukšošanas saņem īsziņu telefonā par plānoto pakalpojuma sniegšanu. Turklāt tiek nodrošināts elastīgs konteineru tukšošanas grafiks – klientam bez papildus samaksas ir iespēja atteikt konteinera tukšošanu, ja tas nav piepildīts.

 

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar uzņēmuma Loģistikas nodaļu pa tālr.64281250 (sazvanot Zvanu centru, spiest taustiņu 1, tad taustiņu 2).