Ceturtdien, 28. jūlijā, plkst. 14.00 Saulkrastos, Ainažu ielā 28A svinīgi tiks ielikts jaunceļamā ELVI veikala pamata akmens, kā arī vēstījuma kapsula nākamajām paaudzēm.

 

Saulkrastu pilsētā tas būs otrais ELVI veikals. „Topošā veikala platība ir 635 kv.m, pircēju ērtībai tiks piedāvāta autostāvvieta 65 mašīnām. Veikala īpašnieks ir SIA „VITA Mārkets” – ilggadējs SIA “ELVI Latvija” franšīzes partneris, kam pieder 34 ELVI veikali visā Latvijā,” informē SIA „ELVI Latvija” komercdirektore Laila Vārtukapteine, papildinot, ka jaunais veikals izcelsies ar modernu dizainu un saudzīgu attieksmi pret dabu – būvniecībā tiks pielietotas videi draudzīgas tehnoloģijas.

 

 

SIA „VITA mārkets” kopumā pieder 34 ELVI veikali. Pirmais SIA „VITA mārkets” veikals ELVI, kas bija arī pirmais veikals ELVI tīklā, tika atvērts 2000. gadā Siguldā. Kopš 2016. gada sākuma SIA „VITA mārkets” ir atvēris trīs jaunus ELVI veikalus – Ķegumā, Olainē un Ozolniekos. 2015. gada nogalē uzņēmums rekonstruēja savu veikalu ELVI Ventspilī (Celtnieku ielā 3), kopš šī gada sākuma – Ogrē (Mālkalnes prospektā 3) un Kandavā. Drīzumā tiks uzsākta arī Skrundas ELVI rekonstrukcija. “Uzņēmuma attīstības pamatā ir ilgtermiņa mērķi, ko mēs realizējam, modernizējot esošās un atverot jaunās tirdzniecības vietas. Man ir liels gods būt šeit, Saulkrastos, un apzināties, ka drīz Ainažu ielā 28A piedāvāsim pircējiem kvalitatīvu pašmāju produkciju atbilstoši mūsdienu apkalpošanas kritērijiem,” stāsta Imants Rendenieks, SIA “VITA mārkets” valdes priekšsēdētājs.

 

SIA „VITA mārkets” apgrozījums 2015. gadā, salīdzinot ar 2014. gadu, ir palielinājies par 21%. 2016. gadā  SIA “VITA mārkets” iekļuvis “Uzņēmumu Reputācijas Topā”, ieņemot 35. vietu starp tirdzniecības jomas uzņēmumiem.

 

ELVI ir franšīze ar 156 veikaliem ELVI visā Latvijā. SIA „ELVI Latvija” ir zīmola ELVI turētāja un franšīzes devēja, kas nodrošina veikalu sekmīgu darbību, garantē mārketinga atbalstu, vienotu iepirkumu, IT nodrošinājumu, tirdzniecības atbalstu veikala iekārtošanas laikā un ikdienas darbā. ELVI tīkla apgrozījums 2015.gadā, salīdzinot ar 2014.gadu, pieauga par 15%. Piedaloties prestižajā Latvijas Tirgotāju asociācijas konkursā, 2015.gadā mazumtirgotājs ELVI uzvarēja kategorijā “Latvijas labākais tirgotājs 2015”.

 

Informāciju sagatavoja Ksenija Andrijanova

ELVI sabiedrisko attiecību konsultante

Tālr.: 29736404

E-pasts: [email protected]